Nosidełka

Nosidełko Lionelo jest ergonomiczne, co znaczy, że zostało dostosowane do potrzeb użytkowników – również tych najmłodszych – a właśnie zdrowie maluchów powinno być najważniejsze dla rodziców. Można używać go do noszenia przodem lub tyłem do klatki piersiowej albo przodem do pleców. Poznaj nasze nosidełka i dowiedz się więcej.

Tekstylia
dla twojego malucha

W Lionelo oferujemy tekstylia dla najmłodszych. Cechują je wysokiej jakości materiały gwarantujące bezpieczeństwo korzystania dla najmłodszych – nawet noworodków od 1. dnia życia. Wszystko dlatego, że nasze kocyki, pieluszki i otulacze zostały stworzone z tkaniny bambusowej. Posiada ona szereg pozytywnych właściwości. Ma również wszystkie niezbędne atesty, dlatego też produkuje się z niej inne akcesoria do pokoju dziecięcego, takie jak poduszki, pościele, prześcieradła, a nawet ręczniki, szlafroki i piżamki.

Bamboo Set

Bamboo Swaddle

Bamboo Blanket

Torby
i organizery

Ida

Little Cube

Cube

Akcesoria
do fotelików

Akcesoria do fotelików samochodowych to elementy, które poprawiają bezpieczeństwo i wygodę dziecka podczas podróży. Wybierając się w podróż warto zaopatrzyć się w produkty dzięki, którym wzrośnie wygoda i komfort jazdy.

Akcesoria
do wózków