Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Kategoria Kojce dla dzieci

 1. Roel Grey Multicolor

  Kojec dla dziecka

  299,00 PLN
 2. Roel Green Lime

  Kojec dla dziecka

  279,99 PLN
 3. Roel Blue Navy

  Kojec dla dziecka

  299,99 PLN
 4. Lene Blue Navy

  Kojec dla dziecka

  299,00 PLN
 5. Lene Green Turquoise

  Kojec dla dziecka

  299,00 PLN
 6. Lene Grey Stone

  Kojec dla dziecka

  299,00 PLN
 7. Lene Blue Sky

  Kojec dla dziecka

  299,00 PLN

Masz pod opieką dziecko, a obowiązki domowe czekają? Chcesz zapewnić maluchowi bezpieczną zabawę? Pracujesz i zależy Ci na tym, aby mieć pociechę na oku? Doskonałym rozwiązaniem w takich przypadkach okaże się kojec dla dzieci. Dzięki niemu będziesz mieć wolne ręce, co pozwoli na swobodne gotowanie, sprzątanie czy wykonywanie obowiązków zawodowych, a jednocześnie zapewnisz dziecku miejsce, w którym będzie mogło się świetnie bawić pod Twoim okiem. Poznaj kojce dla dzieci od Lionelo!

Kojce dla dzieci do zabawy – zadbaj o bezpieczeństwo dziecka

Maluchy uwielbiają odkrywać świat – poznawać nowe rzeczy, dotykać , próbować. Są  sytuacje, gdy trzeba zająć się  innymi obowiązkami. Wtedy kojce dla niemowląt oraz nieco starszych dzieci są nieocenioną pomocą. Wkładając do nich pociechę, masz pewność, że będzie się bawić w kontrolowanym otoczeniu.

Warto podkreślić, że oferowany produkt możesz wykorzystać zarówno w domu, jak i na tarasie czy w ogrodzie. Każdy z dostępnych w naszym sklepie internetowym modeli użyjesz też jako kojec turystyczny dzięki możliwości łatwego złożenia oraz dołączonej do zestawów torby. W trosce o bezpieczeństwo dziecka, kojce dla niemowląt od Lionelo zostały wyposażone w system LockGuard, chroniący przed przypadkowym złożeniem się produktu w trakcie zabawy.

Na co zwrócić uwagę, wybierając kojec dla dzieci?

Kojce dla dzieci do zabawy powinny być przestronne. Ważne, aby dziecko mogło się w nim swobodnie poruszać. To sprawi, że pociecha poczuje się w pełni komfortowo. Co więcej, dbając o wygodę malucha, warto sprawdzić, czy wybrany model zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Gwarantuje ją siatka na bocznych ścianach. Maluchy docenią ją też ze względu na możliwość obserwacji świata również podczas zabawy w kojcu. Dodatkowo takie rozwiązanie pozwala rodzicom na obserwację dziecka, nawet podczas zajmowania się innymi obowiązkami.

Na wyobraźnię pociechy pozytywnie wpłyną kojce  ozdobione ciekawymi grafikami, które nierzadko można dopasować do upodobań pociechy. Jaki kształt powinien mieć wybrany model? To, czy lepszym wyborem będzie kojec kwadratowy, czy też w kształcie sześcianu zależy od tego, gdzie chcemy go postawić. Troszcząc się o bezpieczeństwo malucha, zadbaliśmy również o to, aby każdy kojec dla dziecka był pozbawiony ostrych krawędzi oraz niewielkich elementów, które dziecko mogłoby samodzielnie odczepić.

Kojce dla niemowląt i starszaków od Lionelo

Chcesz kupić kojec dla dzieci ? Szukasz wyposażenia, które pozwoli dziecku na samodzielną zabawę, dbając równocześnie o jego bezpieczeństwo? Sprawdź produkty od Lionelo! Tworzą je rodzice dla rodziców – z myślą o pełnej funkcjonalności. Dodatkowo wszystkie nasze kojce obejmujemy dożywotnią gwarancją. Są wykonane z dbałością o szczegóły – z trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów. O jakości naszych produktów świadczy również ich zgodność z europejską normą EN 12227.

Wśród dostępnych dodatków do pokoju dziecięcego znajdują się kojce, które mogą być używane przez dzieci do 3. roku życia. Inwestując w jeden z oferowanych modeli, zyskujesz produkt na lata. W razie pytań dotyczących wyboru odpowiedniego kojca dla niemowlaka lub funkcjonalności dostępnych modeli – zapraszamy do kontaktu. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy w doborze wariantu, który polubi maluszek.