Nianie elektroniczne

Liczba produktów: 11

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Lionelo Babyline 8.3 — Niania elektroniczna Lionelo Babyline 8.3 — Niania elektroniczna

Babyline 8.3 Niania elektroniczna

549,99 zł
Lionelo Babyline 3.2 — Niania elektroniczna Lionelo Babyline 3.2 — Niania elektroniczna

Babyline 3.2 White Niania elektroniczna

369,99 zł
Lionelo Babyline 6.2 White — niania elektroniczna z kamerą Lionelo Babyline 6.2 White — niania elektroniczna z kamerą

Babyline 6.2 White Niania elektroniczna z kamerą

499,99 zł
Lionelo Babyline 8.2 — niania elektroniczna Lionelo Babyline 8.2 — niania elektroniczna

Babyline 8.2 Niania elektroniczna

499,99 zł
  • Brak na stanie
Lionelo Babyline 7.1 — Niania elektroniczna Lionelo Babyline 7.1 — Niania elektroniczna

Babyline 7.1 Niania elektroniczna

449,99 zł
Lionelo Babyline 5.1 — Niania elektroniczna Lionelo Babyline 5.1 — Niania elektroniczna

Babyline 5.1 Niania elektroniczna

449,99 zł

Więcej informacji Nianie elektroniczne

Planujesz odetchnąć wieczorem i zrobić coś dla siebie, a jednocześnie chcesz czuwać nad maleństwem? Doskonale wiemy, że niemożliwe jest zrezygnowanie ze wszystkich aktywności, które wykonywało się przed jego przyjściem na świat. Na szczęście nowoczesne urządzenia ułatwiają opiekę nad pociechą. Z nianią elektroniczną możesz widzieć i słyszeć dziecko nawet przebywając w innym pomieszczeniu. Urządzenia Lionelo są wyposażone również w przydatne dodatkowe funkcje. Poznaj nasze propozycje elektronicznych niań i pozwól sobie na relaks – bez stresu i zmartwień.

Jakie zalety ma elektroniczna niania?

Niania elektroniczna to dobry wybór dla osób, które chcą zapewnić maluchowi odpowiednią opiekę i wykonywać w tym samym czasie inne obowiązki. Praca zdalna, domowe porządki czy inne codzienne zadania wymagają zaangażowania i uwagi. Co więcej, w niektóre dni chcesz poświęcić nieco czasu dla siebie – poczytać książkę w ulubionym fotelu czy obejrzeć film w salonie. Doskonale to rozumiemy! Jednak wiele osób nie chce zostawiać dziecka samego, nawet gdy pociecha śpi. Staje się to łatwiejsze dzięki niani elektronicznej – za sprawą kamery możesz obserwować, co robi pociecha i w krótkim czasie reagować na jej potrzeby.

Warto zaznaczyć, że tego rodzaju sprzęt sprawdzi się o każdej porze dnia, a także w nocy. Należy  pamiętać o tym, aby zaopatrzyć się w urządzenia z obrotową kamerą o szerokim zakresie widzenia, szczególnie jeżeli chcesz obserwować dziecko nie tylko podczas snu, lecz także zabawy. To pozwoli na podążanie” za maluchem niezależnie od tego, w jakiej części pokoju będzie.

Elektroniczne nianie od Lionelo – jaką wybrać?

Nianie elektroniczne z kamerą od Lionelo to nowoczesny sprzęt stworzony w celu ułatwienia opieki nad dzieckiem. Dostępnych jest kilka rodzajów tych urządzeń. Na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

  • Zakres widoczności kamery – im będzie większy, tym łatwiejsze okaże się obserwowanie, szczególnie jeżeli dziecko ma do dyspozycji dużą powierzchnię. Jeśli chcesz wyraźniej  widzieć, co się dzieje, zwróć uwagę na nasze nianie elektroniczne z dużym wyświetlaczem.
  • Liczba kamer – w asortymencie Lionelo dostępne są elektroniczne nianie wyposażone w jedną lub dwie kamery. Druga z opcji będzie odpowiednia dla rodzin, w których jest więcej niż jeden maluch lub jedno dziecko chcemy obserwować z różnych perspektyw
  • Tryb nocny – jeśli dziecko śpi w innym pokoju, przydatna będzie wcześniej wspomniana możliwość oglądania obrazu rejestrowanego w ciemności.
  • Pojemność baterii – im większa, tym urządzenie będzie dłużej działać bez konieczności ponownego ładowania. Elektroniczne nianie z kamerą od Lionelo są wyposażone w akumulatory, które pozwalają na wiele godzin pracy urządzenia.
  • Czujnik ruchu – aby niania elektroniczna działała właściwie, powinna wykrywać ruch dziecka. Dzięki temu niezależnie od tego, gdzie będziemy, dowiemy się o tym, że maluch właśnie się obudził.
  • Czujnik temperatury – nianie elektroniczne mogą również informować o tym, czy w pokoju dziecka nie jest za gorąco lub za zimno.
  • Zasięg urządzenia – ten parametr informuje, z jak dużej odległości będziemy mogli obserwować dziecko w przestrzeni zamkniętej lub otwartej. 

Wybierając nianię elektroniczną, musisz przede wszystkim zwrócić uwagę na swoje potrzeby i wybrać sprzęt, który na nie odpowiada. To pozwoli na zajmowanie się swoimi obowiązkami oraz odpoczynek z pewnością, że dziecko jest bezpieczne.

Niania elektroniczna z kamerą – dodatkowe funkcje

Warto podkreślić, że inteligentna elektroniczna niania może być wyposażona również w dodatkowe funkcje – na przykład odtwarzanie kołysanek. Dzięki temu rozwiązaniu można zapewnić maluchowi spokojny sen podczas wykonywania innych aktywności. Regulacja głośności oraz możliwość wyboru z kilku dostępnych piosenek pozwala dostosować kołysankę do upodobań pociechy. 

Jednym z produktów w naszej ofercie, które wyróżniają się tą funkcją, jest niania elektroniczna BabyLine SMART. To jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań – zapewnia nie tylko sprawne usypianie maluszka melodiami czy białym szumem, ale także umożliwia m.in. nagrywanie czy robienie zdjęć maleństwu. To opcja, która pozwoli Ci na uchwycenie każdej ważnej chwili w rozwoju dziecka – szczególnie ze względu na ułatwiony tryb podglądu. Do obsługi kamery wystarczy tylko aplikacja na smartfona – dzięki temu kontrolę nad sytuacją masz zawsze w zasięgu ręki. Co więcej, niania BabyLine SMART została zaprojektowana tak, by móc zamocować ją praktycznie wszędzie – zarówno w formie stojącej, jak i wiszącej.

Zabiegani rodzice docenią również funkcję pozwalającą na przypomnienie o porze karmienia. Zakup niani elektronicznej z tą właśnie opcją to dobry wybór szczególnie dla młodych rodziców, dla których wszystkie zadania związane z opieką nad maluchem są nowością. Warto także wspomnieć, że wybrane modele niań mają oświetlenie LED, które  Może działać jak lampka nocna. Chcesz kupić wyposażone w dodatkowe funkcje nianie elektroniczne? Lionelo zapewnia wybór akcesoriów do pokoju dziecięcego z licznymi funkcjami i w różnorodnym wydaniu.

Najlepsze nianie elektroniczne w ofercie Lionelo

Nianie elektroniczne z wyświetlaczem od Lionelo sprawdzą się w każdym domu. Mogą pomóc zarówno świeżo upieczonym rodzicom, jak i osobom, które mają już doświadczenie w opiece nad dziećmi. Kolorowy wyświetlacz, możliwość zobaczenia, co robi dziecko w ciemnym pokoju czy wbudowany akumulator o dużej pojemności to tylko część zalet naszych produktów. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.