Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Kategoria Łóżeczka dostawne

 1. Luna Grey Concrete 2 w 1

  Łóżeczko dostawne

  499,00 PLN
 2. Timon Blue Navy

  Łóżeczko dostawne

  699,00 PLN
 3. Leonie Beige Sand

  Łóżeczko dostawne

  579,99 PLN
 4. Leonie Grey Stone

  Łóżeczko dostawne

  579,99 PLN
 5. Theo Concrete

  Łóżeczko dostawne

  539,99 PLN
 6. Theo Dark Grey

  Łóżeczko dostawne

  539,99 PLN
 7. Luna Beige Sand 2 w 1

  Łóżeczko dostawne

  499,99 PLN
 8. Timon Graphite

  Łóżeczko dostawne

  699,00 PLN

Szukasz łóżeczka dla swojego dziecka? Chcesz, aby było blisko Ciebie w nocy? Doskonałe rozwiązanie to zakup jednego z naszych łóżeczek dostawnych, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można było przymocować je do łóżka rodziców bądź postawić obok. W każdym ułożeniu konstrukcja jest stabilna i pozwala maluszkowi na spanie w pobliżu mamy i taty. Dodatkowo dostępne modele mogą być również niezależnym meblem. Zapoznaj się z  naszą ofertą i wybierz łóżeczko dopasowane do Ciebie oraz Twojej pociechy, dbając o jej spokojny sen.

Łóżeczko dostawne – postaw na co-sleeping

Spanie z dzieckiem zapewnia maluchowi niezbędne dla jego prawidłowego rozwoju poczucie bezpieczeństwa. Co więcej, rodzic znajdujący się tuż obok pociechy, może niemal natychmiast reagować na jego potrzeby. Łóżeczko dostawne pozwoli położyć malucha w zasięgu Twojej ręki, a jednocześnie zapewnić mu własne miejsce do spania. Dzięki temu możesz podnieść zarówno swoją jakość snu, jak i komfort dziecka.

Nasze dostawki mają kilka stopni regulacji, co pozwala na ich precyzyjne dopasowanie do wysokości Twojego łóżka. Dodatkowo produkty są wyposażone w specjalne pasy zapobiegające odsuwaniu się łóżeczka dostawnego. Dzięki temu masz pewność, że przez całą noc Twoje dziecko będzie bezpieczne. O komfort malucha zadbaliśmy również, uzupełniając nasze łóżeczka dostawne dla dzieci w przewiewne panele boczne, gwarantujące dobrą cyrkulację powietrza.

Łóżeczka dostawne od Lionelo – dlaczego warto?

Oferujemy łóżeczka dziecięce dostawne zaprojektowane z myślą o potrzebach dziecka oraz rodzica. Proponujemy kilka wariantów produktów w odmiennych kolorach, dzięki czemu bez trudu dopasujesz je do swojej sypialni. Każde łóżeczko dostawne od Lionelo wykorzystasz także w roli klasycznego miejsca do spania dla malucha. Ponadto możesz wybrać model, który szybko składa się do niewielkich rozmiarów, a dzięki temu sprawdzi się jako łóżeczko turystyczne.

W asortymencie znajdziesz też łóżeczka dostawne dla niemowląt, które mogą pełnić funkcję kołyski. Wybrane produkty mają w zestawie także odpowiednio twardy materac zapewniający dziecku komfortowy sen przez całą noc, dbając o właściwe ułożenie kręgosłupa. Wszystkie nasze łóżeczka dla dzieci dostawne pozwalają na ustawienie materaca pod kątem. To rozwiązanie jest szczególnie przydatne, gdy maluch ma katar albo w przypadku ulewania pokarmu. Wiele testów przeprowadzonych w laboratorium pod okiem specjalistów daje pewność, że nasze produkty są niezawodne.

Łóżeczka dostawne dla dzieci – gwarancja wygody i bezpieczeństwa

Łóżeczka dla niemowląt dostawne pozwalają rodzicom na zacieśnianie więzi z ich pociechą. Zaprojektowane z myślą o potrzebach najmłodszych mają szereg rozwiązań, które zapewniają maluchowi wygodę, a rodzicom spokojny sen. Zastanawiasz się, który model będzie dla Ciebie odpowiedni? Zapraszamy do kontaktu – pomożemy wybrać łóżeczka niemowlęce dostawne spełniające wszystkie Twoje oczekiwania. Zobacz również inne akcesoria i dodatki do pokoju dziecięcego z naszej oferty!