Wózki spacerowe

Liczba produktów: 56

Pokazano 1-12 z 56 pozycji

Lionelo Ingrid Grey Stone — Wózek spacerowy Lionelo Ingrid Grey Stone — Wózek spacerowy

Ingrid Grey Stone Wózek spacerowy

649,99 zł
Lionelo Annet Plus Goldem Moments — Wózek spacerowy Lionelo Annet Plus Goldem Moments — Wózek spacerowy

Annet Plus Golden Moments Wózek spacerowy

749,99 zł
Lionelo Annet Plus Dreamin’ — wózek spacerowy Lionelo Annet Plus Dreamin’ — wózek spacerowy

Annet Plus Dreamin’ Wózek spacerowy

649,99 zł
Lionelo Annet Plus Lovin’ — Wózek spacerowy Lionelo Annet Plus Lovin’ — Wózek spacerowy

Annet Plus Lovin’ Wózek spacerowy

649,99 zł
Lionelo Annet Plus Stone Caramel — Wózek spacerowy Lionelo Annet Plus Stone Caramel — Wózek spacerowy

Annet Plus Stone Caramel Wózek spacerowy

649,99 zł
Lionelo Annet Plus Green Forest — Wózek spacerowy Lionelo Annet Plus Green Forest — Wózek spacerowy

Annet Plus Green Forest Wózek spacerowy

649,99 zł
Lionelo Annet Plus Concrete — Wózek spacerowy Lionelo Annet Plus Concrete — Wózek spacerowy

Annet Plus Concrete Wózek spacerowy

649,99 zł
Lionelo Annet Plus Blue Denim — Wózek spacerowy Lionelo Annet Plus Blue Denim — Wózek spacerowy

Annet Plus Blue Denim Wózek spacerowy

649,99 zł
Lionelo Annet Plus Black Carbon — Wózek spacerowy Lionelo Annet Plus Black Carbon — Wózek spacerowy

Annet Plus Black Carbon Wózek spacerowy

649,99 zł
Lionelo Annet Tour Golden Moments — Wózek spacerowy Lionelo Annet Tour Golden Moments — Wózek spacerowy

Annet Tour Golden Moments Wózek spacerowy

899,99 zł
Lionelo Annet Tour Dreamin’ — wózek spacerowy Lionelo Annet Tour Dreamin’ — wózek spacerowy

Annet Tour Dreamin’ Wózek spacerowy

799,99 zł
Lionelo Annet Tour Lovin’ — Wózek spacerowy Lionelo Annet Tour Lovin’ — Wózek spacerowy

Annet Tour Lovin’ Wózek spacerowy

799,99 zł

Więcej informacji Wózki spacerowe

Codzienny spacer jest potrzebny dla prawidłowego rozwoju malucha, który – chłonąc obrazy, dźwięki i zapachy – uczy się otaczającego go świata. Cudownie jest to obserwować! A to także chwila dla Ciebie – okazja do relaksu i zadbania o formę i zdrowie. Jednak aby ze wspólnych spacerów czerpać jak najwięcej korzyści i radości, potrzebujecie towarzysza! Poznaj wózki spacerowe Lionelo z bezpieczeństwem i wygodą w standardzie – tworzone na podstawie potrzeb dzieci i rodziców, funkcjonalne, niezawodne i objęte dożywotnią gwarancją.

Odpowiedni wózek spacerowy, czyli jaki? O czym pomyśleć?

Podobnie jak  inne produkty dziecięce codziennego użytku, w tym foteliki samochodowe i łóżeczka, wózki spacerowe dziecięce dobieramy do wagi, wzrostu, sylwetki i wieku dziecka oraz jego i Twoich potrzeb, preferencji i oczekiwań. Poza bezpieczeństwem, które powinno być standardem, istotna jest wygoda malucha oraz komfort dla rodzica. Na co zwrócić uwagę?

 

  • Spacerówka dopasowana do wieku dziecka. Spacerówki są przystosowywane do maluchów o różnej wadze, wzroście i wieku. Informują o tym specjalnie ostrzeżenia umieszczane na produkcie, których należy przestrzegać, ze względów bezpieczeństwa i wygody małych podróżników. Istnieją wózki spacerowe dostosowane do przewozu noworodków oraz takie,w których możesz przewozić dziecko dopiero od osiągnięcia określonej wagi.
  • Bezpieczne spacerówki dla dzieci. Wózki dla dzieci – spacerowe – muszą być produkowane zgodnie z wymaganiami europejskich norm, które określają np. dopuszczalne obciążenia, parametry konstrukcji, użyte materiały czy konieczne blokady, zapobiegające uwięźnięciom małych części ciała dziecka. Lionelo idzie o krok dalej testując wszystkie wózki spacerowe w niezależnych europejskich jednostkach certyfikujących, by mieć dodatkową pewność, że wszelkie wymogi norm zostały spełnione. Lekki wózek spacerowy oraz jego  udogodnienia. Wózki spacerowe to nie tylko wierni towarzysze, ale również praktyczni pomocnicy. Składana konstrukcja, regulowane oparcie, dodatkowe akcesoria ułatwiające przewijanie i karmienie, uchwyty na gadżety rodziców, wielofunkcyjność, przydatna pojemność kosza, specjalistyczna budowa stelaża wózka, odpowiednie tkaniny i materiały – wszystko to wpływa na ostateczną wygodę użytkowania. Spacerówki dziecięce to różnorodna grupa, w której znajdziesz model zgodny z własną wizją spacerów.
  • Spacerówki dopasowane do warunków i potrzeb. Nowoczesne wózki spacerowe projektowane są  z myślą o różnych typach terenu, warunkach przejazdu oraz formach wycieczek. Dzięki temu możesz dobrać rodzaj kół i amortyzacji zarówno do miejskiego bruku i wysokich krawężników, jak i nieutwardzonych ścieżek pnących się w górę czy kamienistego podłoża. Dla zmieniających się pór roku oraz potrzeb i nawyków wynikających z rozwoju malucha, warto przyjrzeć się również opcjom regulacji wózków, zwłaszcza siedziska.  

Czym wyróżniają się wózki spacerowe Lionelo?

W Lionelo wychodzimy z założenia, że produkty  dziecięce powinny wspierać rozwój malucha, dawać poczucie bezpieczeństwa, wygodę i zachęcać do poznawania świata, ale jednocześnie jak najlepiej służyć także rodzicom – ułatwiać codzienne życie i sprawiać, by odczuwali jak największą radość ze wspólnych chwil.

 

Dlatego nasze wózki-spacerówki dla dzieci to duża i różnorodna kolekcja, a w niej około 30 modeli w różnych wariantach. Każdy z nich ma indywidualny charakter oraz odpowiada na konkretne potrzeby. Najważniejsze parametry techniczne i pomocne informacje znajdziesz w opisach produktów. Z przyjemnością też doradzimy w wyborze najlepiej dopasowanego do Twoich potrzeb wózka spacerowego.

Wózki spacerowe Lionelo – bezpieczeństwo w standardzie

Bezpieczeństwo naszych wózków jest absolutnym priorytetem. Każdy produkt z tej kategorii spełnia rygorystyczne normy. Solidne 5-punktowe, regulowane pasy bezpieczeństwa,  , zapewniają stabilną pozycję. Ich miękkie osłonki nie podrażniają delikatnej skóry dziecka. Dodatkową ochronę gwarantują pasy krokowe oraz centralny hamulec bezpieczeństwa – skuteczność wszystkich naszych zabezpieczeń potwierdzają testy przeprowadzone przez niezależne jednostki certyfikujące. Wózki wyposażamy również w elementy odblaskowe.

Bardziej lub mniej uniwersalne wózki dziecięce spacerowe

Wózek-spacerówka może służyć przez długi czas i dopasowywać się do potrzeb rosnącego dziecka: część modeli sprawdza się od urodzenia aż do 4. roku życia. To ekonomiczne rozwiązanie, które w Lionelo czynimy również komfortowym i bezpiecznym: poprzez zastosowanie wkładek redukcyjnych i rozkładanego na płasko siedziska. Wygodę rosnącemu maluchowi zapewni również regulowany podnóżek i odchylane oparcie.

 

Część wózków spacerowych  jest przeznaczona dla dzieci, które potrafią już samodzielnie siedzieć – od około 6. miesiąca życia –  do około 4. roku życia lub osiągnięcia określonej wagi. Wiele z tych wózków posiada terenowe, zwrotne koła oraz rozkładane budki XXL. Wszystko to zapewnia dziecku spokojny wypoczynek czy drzemkę odcinając je od nadmiaru bodźców.

 

Dla starszych dzieci świetnie sprawdzają się spacerówki-parasolki. Składana, lekka spacerówka łatwo się prowadzi. Tak jak standardowe wózki spacerowe jest wyposażona w praktyczną budkę i pojemny kosz na zakupy pod siedziskiem. W „parasolkach” stosujemy bezobsługowe piankowe koła, które doskonale nadają się do jazdy w mieście oraz czynią wózek ultra lekkim.  

 

Spacerówki lekkie i składane to także idealny wybór na wakacje – mieszczą się w  małym bagażniku samochodu i są praktyczne w samolocie.

Lekkie wózki spacerowe oraz składane i wielofunkcyjne modele

Część z naszych modeli to wyjątkowo lekkie spacerówki – z myślą o łatwości pokonywania miejskiej „dżungli” czy centrów handlowych i pakowania wózka do auta lub samolotu maksymalnie obniżyliśmy ich wagę, nie ujmując bezpieczeństwu i trwałości.

 

Dla małych przestrzeni czy minimalistycznych preferencji opracowaliśmy również wózki wielofunkcyjne połączenie gondoli i spacerówki (z odpinanym siedziskiem) – do których w wariancie 3w1 dołączamy fotelik samochodowy.

Wózki spacerowe dla dzieci dopasowane do potrzeb

  • Budki XXL i rozkładane siedziska. Cześć naszych wózków spacerowych Lionelo wyróżnia się znacznie większą niż standardowo budką z dodatkowym rozsuwanym panelem. To w połączeniu z rozkładanym na płasko siedziskiem sprawia, że nie trzeba wracać do domu na spokojną drzemkę: idealne warunki osiągniesz także na dworze. Budkę regulowaną rozciągniesz aż do barierki.
  • Wózki dostosowane do warunków. Przystosowujemy wózki spacerowe do różnych warunków, wyposażając je w różne rodzaje kół. Podwójne skrętne (360°) koła piankowe ułatwiają omijanie przeszkód w zatłoczonym mieście, a w połączeniu z przednią amortyzacją również pokonywanie krawężników. Koła pompowane terenowe o różnej wielkości świetnie sprawdzają się na szlaku, w lesie czy na plaży, gwarantując niezapomniane (i co ważne – bezpieczne) przeżycia.
  • Udogodnienia dla rodziców i akcesoria. Do każdego wózka dołączamy pakiet dodatków, w zależności od modelu np. moskitierę, pokrowiec na nogi, folię przeciwdeszczową czy uchwyt na kubek, a do zestawu można zamówić też jeszcze inne akcesoria, np. maty do przewijania. Słuchamy naszych Klientów i wprowadzamy udogodnienia – m.in. regulowane rączki do prowadzenia czy wkładki redukcyjne. A naszą tapicerkę (zdejmowaną) łatwo się czyści.

Wózki spacerowe dla dziewczynki i chłopca, czyli wzornictwo

Na radość z użytkowania wózków spacerowych wpływa bezpieczeństwo i komfort produktów  dziecięcych, ale także ich wygląd, design – nowoczesny i minimalistyczny lub bardziej tradycyjny i ozdobny. Różne kolory, piękne wzornictwo, linie i kształty proponujemy zarówno uniwersalne modele, jak i spacerówki dla chłopca czy dziewczyny. Barwy i wzory dobieramy według upodobań dzieci, rodziców i najnowszych trendów.

 

Wszystkie spacerówki dla dzieci Lionelo obejmujemy dożywotnią gwarancją w programie Lionelo Assistance – w razie usterki otrzymasz zastępczy wózek, a uszkodzony i następnie naprawiony model odbierzemy i dostarczymy pod wskazany adres. A same zakupy zrobisz wygodnie w naszym sklepie internetowym.