Bramki ochronne

Liczba produktów: 11

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Więcej informacji Bramki ochronne

Dziecko to mały odkrywca, który uwielbia próbować nowych rzeczy. Chcesz ułatwić swojemu szkrabowi zabawę, jednocześnie mając wszystko pod kontrolą? Podczas wykonywania codziennych obowiązków czy pracy w zapewnieniu bezpieczeństwa maluchowi pomogą bramki ochronne dla dzieci. Tego rodzaju produkty sprawdzą się zarówno w przypadku pociech, które postawiły już swoje pierwsze kroki, jak i u maluszków raczkujących. Bramka ochronna dla dzieci może być umieszczona w przejściu do pokoju, a także pomieszczeń, do których dziecko nie powinno wchodzić samo. Sprawdź naszą ofertę!

Bramka ochronna – zadbaj o bezpieczeństwo Twojego dziecka

Klasyczna barierka ochronna pozwoli na zabezpieczenie wszystkich przejść, których maluch nie powinien pokonywać bez osoby dorosłej. Warto o montażu tego rodzaju wyposażenia pomyśleć przy wejściu do kuchni, a także, co jest szczególnie ważne, w pobliżu schodów, do których dziecko mogłoby mieć dostęp. Co więcej, jeśli często zostawiasz  otwarte drzwi na taras, z bramką ochronną zyskasz pewność, że Twój odkrywca sam nie wyjdzie na zewnątrz.

Bramki ochronne na schody, zabezpieczające wejścia pomieszczeń lub wyjście z domu powinny być wykonane z trwałych materiałów. W Lionelo zadbaliśmy o to, projektując nasze produkty. Oprócz tego bramki naszej marki wyróżniają się zamknięciem z dodatkowym zabezpieczeniem, co sprawia, że maluch z pewnością nie otworzy ich samodzielnie. O jakości dostępnych w sklepie produktów świadczą testy przeprowadzone w laboratorium SGS, a także zgodność z europejską normą EN 1930.

W naszej ofercie znajdziesz również bramki zabezpieczające z oświetleniem LED. Zadbaliśmy o to, aby oferowane modele nie miały ostrych krawędzi, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne dla dziecka. Potrzebujesz swobodnego przejścia między pomieszczeniami? Nasza bramka zabezpieczająca może pozostać otwarta.

Bramka ochronna dla dzieci wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz

Wybrane modele naszych bramek zabezpieczających można bez trudu przenosić w inne miejsca. Jest to doskonały wybór dla osób, które nie planują na stałe montować tego rodzaju zabezpieczenia schodów lub przejść. Co więcej, jedna barierka może w takim przypadku być wykorzystana jako bramka schodowa, a także do zablokowania wejścia do pokoju lub na zewnątrz domu – w zależności od tego, gdzie będzie potrzebna. 

Wybrane bramki ochronne dla dzieci od Lionelo bez trudu dopasujesz do niestandardowych przejść, co ułatwi ochronę dziecka. W tym przypadku również wykonaliśmy testy bezpieczeństwa i zadbaliśmy o to, aby produkty nie miały żadnych ostrych krawędzi. Niezależnie od tego, czy chcesz zabezpieczyć kuchnię, taras, czy schody wewnętrzne, bramka bezpieczeństwa Lionelo jest strzałem w dziesiątkę.

Barierki ochronne w ofercie Lionelo

Interesują Cię bramki ochronne na schody dla dzieci oraz inne akcesoria i dodatki do pokoju dziecięcego? Szukasz produktu pozwalającego ochronić odkrywającego świat malucha? Mamy bramki, dzięki którym dziecko stawiające pierwsze kroki będzie w pełni bezpieczne. Dodatkowo oferujemy modele w odmiennych kolorach, co ułatwi Ci dopasowanie ich do aranżacji konkretnego wnętrza. W razie pytań dotyczących produktów – zapraszamy do kontaktu. Doradzimy, która z dostępnych opcji sprawdzi się najlepiej.