razem raźniej!

Chcesz nas lepiej poznać?

W lionelo tworzymy jedną, zgraną drużynę lub – biorąc pod uwagę nasz asortyment – rodzinę. Łączy nas cel, do którego wspólnie dążymy.

Staramy się, aby nasze produkty wspierały rodziców w ich codzienności. To co nas wyróżnia, to podejście do klienta – nasz asortyment jest tworzony przez rodziców i przede wszystkim dla rodziców. Dzięki własnemu doświadczeniu i kreatywnej grupie projektowej, jesteśmy w stanie skutecznie odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

Jak to bywa w rodzinie – znamy się na wylot i troszczymy się o siebie. Wsparcie, dobra atmosfera, dzielenie się wiedzą i wzajemny szacunek to wartości, które przyświecają nam podczas wspólnej pracy.

lionelo made by… us!

Lionelo w liczbach

180

Pracowników

400

Produktów w portfolio

80000tys

Ponad 80000 paczek wysyłanych co miesiąc z naszego magazynu

Benefity

Nasza praca popłaca, czyli kilka słów o benefitach

System kafeteryjny

To benefit, który cieszy się w naszej firmie zdecydowanie największym entuzjazmem! W ramach systemu kafeteryjnego pracownicy mogą korzystać z comiesięcznego dofinansowania nie tylko na opiekę medyczną czy kartę sportową, ale również zbierają środki, które można wymieniać na bilety, wyjazdy, czy różnego rodzaju usługi i zakupy!

Kupuj więcej, płać mniej!

Czyli słynne zniżki na nasze produkty! Dodatkowo, świeżo upieczeni rodzice otrzymują od nas wyprawkę.

Multisport

Nasi pracownicy mogą również cieszyć się z zalet, jakie oferuje słynna już karta Multisport - dzięki niej możemy do woli korzystać z basenów, siłowni i innych usług związanych ze zdrowiem i sportem.

Prywatna opieka medyczna

W BrandLine Group korzystamy z prywatnej opieki medycznej PZU, która gwarantuje nam wsparcie lekarzy i wszelkiego rodzaju specjalistów.

Program szkoleniowy

Dbamy o to, aby nasi pracownicy mogli systematycznie poszerzać swoje kompetencje za sprawą dedykowanych szkoleń. Każdy z nas może zgłosić swoją propozycję!

Akcja integracja

Lubimy się nie tylko w pracy, ale również prywatnie! Dlatego kilka razy w roku uczestniczymy w imprezach integracyjnych. Dodatkowo dysponujemy budżetem na wyjścia organizowane przez konkretne działy. Chcecie świętować wspólny sukces przy pizzy i kręglach? Nie ma sprawy!

Co mówią o nas pracownicy?

Ania
Socha-Kapitańczyk

Jestem Key Account Managerem. Zajmuję się rozwojem i sprzedażą marki lionelo na rynku francuskim. Cieszę się, że jako mama trójki chłopców 17-letniego Janka, 14-letniego Piotrka i 4-letniego Stasia mogę dzielić się swoim życiowym doświadczeniem z moimi klientami😊

Dzięki temu czuję się ekspertem w swojej dziedzinie, bo kto jak nie matka wie, co dla malucha najlepsze – sama miałam okazję przetestować wszystkie możliwe rozwiązania i produkty.

Mój zasięg sprzedaży marki lionelo jest bardzo szeroki i dociera do tak tropikalnych zakątków świata jak Gwadelupa, Gujana Francuska, Martynika, wyspa Reunion czy Wybrzeże Kości Słoniowej. Budowanie relacji z klientami i poznawanie różnych kultur daje mi ogromną satysfakcję.

Praca w Dziale Handlowym jest idealna dla osób otwartych na innych i lubiących dzielić się swoją wiedzą. Jesteśmy sprzedawcami, ale też doradcami klienta. Znamy świetnie nasze produkty, dlatego też budujemy przede wszystkim zaufanie wśród naszych kontrahentów.

Miłosz Dziasek

Swoją karierę w firmie rozpocząłem 10 lat temu od stanowiska doradcy. Początki nie były łatwe, ale praca przy obsłudze klientów nauczyła mnie elastyczności i skutecznego radzenia sobie ze stresem.

Stopniowo zdobywałem zaufanie zarządu i awansowałem na stanowisko Kierownika Działu Pomocy Technicznej. To było dla mnie ogromne wyzwanie, ale jednocześnie szansa na udowodnienie swoich umiejętności. Obecnie pełnię funkcję Dyrektora Biura Obsługi Klienta, kierując zespołem, który obsługuje klientów z całej Europy i wielu krajów świata.

To niesamowite doświadczenie obserwować jak nasze starania przekładają się na zadowolenie klientów oraz rozwój firmy. Praca w moim dziale jest idealna dla osób, które znają bardzo dobrze przynajmniej jeden język obcy. Dużym atutem jest również cierpliwość, wysoka kultura osobista oraz empatia.

Milena Konieczna

Jeszcze niedawno byłam po drugiej stronie – jako kandydatka poszukująca idealnego miejsca pracy. Biorąc udział w rekrutacji do Działu HR wiedziałam, że to dobra decyzja – cały proces przebiegł bardzo sprawnie i interesująco.

Teraz – już pracując w lionelo jako Specjalista ds. HR – codziennie przekonuje się jak niesamowicie firma się rozwija. Pracując tu zaledwie pół roku, miałam możliwość uczestniczyć w kilkunastu projektach. Jestem dumna z efektów swojej pracy, ponieważ udaje mi się cały czas pozyskiwać z rynku samych wartościowych kandydatów. Na co dzień nie skupiam się tylko na rekrutowaniu kandydatów z Polski, ale też zza granicy – stawiamy na rozwój marki, dlatego poszukujemy specjalistów z różnych zakątków świata.

Jeżeli jeszcze rozważasz przesłanie swojego CV – to na pewno będę osobą pierwszego kontaktu. Zapewniam Cię, że cały proces przebiega w sposób partnerski z pełnym poszanowaniem Twoich potrzeb. Jeżeli masz jakieś wątpliwości albo pytania do samej rekrutacji – zawsze możesz skontaktować się ze mną bezpośrednio: [email protected]

Marek Owsianowski

Na magazynie pracuję już 12 lat. Zaczynałem pracę jako magazynier, a teraz jestem kierownikiem zmiany. To niesamowite jak firma się rozwinęła w ostatnim czasie.

W magazynie widzimy to najlepiej po liczbie zamówionych towarów. Myslę, że praca w lionelo jest dla osób, które pozytywnie reagują na nowe wyzwania i mają ambicję do realizacji swoich celów zawodowych. Bardzo dobra atmosfera w pracy jest dla mnie dużym źródłem motywacji. Jako przełożony zwracam na to szczególną uwagę. W naszej pracy, która wiąże się z dużą odpowiedzialnością – współpraca, życzliwość i wzajemna troska o bezpieczeństwo jest kluczową wartością, którą przekazuję na co dzień moim pracownikom.

Etapy rekrutacji

Jak wygląda rekrutacja?

1

Zaaplikuj na ofertę pracy, która Cię zainteresowała

W zależności od specyfiki stanowiska, pierwsza rozmowa może odbyć się telefonicznie lub bezpośrednio w siedzibie naszego biura.

2

Podczas drugiego etapu zaprosimy Cię na rozmowę do naszej siedziby

Będziesz miał okazję porozmawiać z bezpośrednim przełożonym, uzyskasz dodatkowe informacje na temat firmy, stanowiska etc. To idealny moment, aby poznać wzajemne oczekiwania oraz pochwalić się umiejętnościami. W trakcie tego etapu możemy poprosić Cię o wykonanie dodatkowych zadań.

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas na adres: [email protected]

PS. Sprawdź dokładnie jak do nas dojechać – niniejsza mapka na pewno będzie pomocna.

Jesteśmy odpowiedzialni, bo działamy odpowiedzialnie

Wośp

Podczas tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stworzyliśmy dedykowane aukcje na serwisie allegro. W tym roku wspólnie graliśmy, aby wesprzeć płuca po pandemii – podczas zbiórki można było licytować między innymi nasze wózki, rowerki biegowe czy krzesełka dla dzieci. Cały zebrany dochód został przekazany na szczytny cel.

Wspieramy mamy

Wspieranie oraz pomaganie rodzicom to dla nas szczególnie ważna kwestia. Dlatego gdy tylko zauważamy okazję – działamy! Nie inaczej było w przypadku Szpitala Wojewódzkiego na ulicy Lutyckiej w Poznaniu. Dzięki wiadomości od jednej z położnych dowiedzieliśmy się o potrzebach Oddziału Położniczo-Ginekologicznego i niemal od razu zebraliśmy wszystkie najpotrzebniejsze artykuły.

Cztery razy tak dla naszych fotelików!

W tym roku w poznańskim szpitalu zdarzyło się coś niesamowitego – na świat przyszły czworaczki. Uznaliśmy, że tak rzadką i niesamowitą okazję należy odpowiednio uczcić – dlatego zadbaliśmy o to, aby maluszki mogły swobodnie podróżować. Szczęśliwe rodzeństwo otrzymało od nas zestaw fotelików, które pomogą im podczas codziennych wspólnych przygód.

Działamy lokalnie

Jesteśmy poznańską firmą i w miarę naszych możliwości staramy się również działać lokalnie. Właśnie dlatego, gdy tylko usłyszeliśmy o dwóch chłopcach, którzy od wielu miesięcy czekają na adopcję – bardzo zależało nam na pomocy! Gdy do MOPR-u zgłosiła się mama zastępcza, w ekspresowym tempie zadbaliśmy o foteliki, by rodzeństwo jeszcze przed długim weekendem majowym mogło bezpiecznie pojechać do nowego domu.