Łóżeczka
dostawne

Szukasz łóżeczka dla swojego dziecka? Chcesz, aby było blisko Ciebie w nocy? Doskonałe rozwiązanie to zakup jednego z naszych łóżeczek dostawnych, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można było przymocować je do łóżka rodziców bądź postawić obok. W każdym ułożeniu konstrukcja jest stabilna i pozwala maluszkowi na spanie w pobliżu mamy i taty. Dodatkowo dostępne modele mogą być również niezależnym meblem.

Aurora

Luna

Leonie

Theo

Bezpieczeństwo i komfort w podróży

Łóżeczka
turystyczne

Planujesz wyjazd na wakacje z dzieckiem? Chcesz zapewnić maluchowi miejsce do odpoczynku w ogrodzie? A może zależy Ci na tym, aby po prostu mieć niemowlę blisko siebie? We wszystkich tych sytuacjach warto postawić na łóżeczka turystyczne od Lionelo, które zapewnią dziecku bezpieczne i komfortowe miejsce do spania. Pozwól maluchowi na spokojny sen niezależnie od miejsca, w którym będziecie, stawiając na nasze łóżeczka turystyczne.

Flower

Stefi Plus

Malin

Bujaczki
& leżaczki

Leżaczki-bujaczki dla niemowląt swoim balansującym ruchem przypominają dzieciom bujanie podobne do tego w łonie mamy, tym samym uspokajając ich nastrój. Dlatego też cieszą się wśród maluchów i rodziców dużą popularnością.

Krzesełka
do karmienia

Krzesełka do karmienia Lionelo sprawdzą się dla zarówno sześciomiesięcznego czy rocznego dziecka, jak i przedszkolaka: w zależności od modelu mogą służyć nawet kilkanaście lat, aż dziecko dorośnie do standardowych mebli.

Koen

Maya

Zanna

Linn Plus

Kojce
dla dzieci

Masz pod opieką dziecko, a obowiązki domowe czekają? Chcesz zapewnić maluchowi bezpieczną zabawę? Pracujesz i zależy Ci na tym, aby mieć pociechę na oku? Doskonałym rozwiązaniem w takich przypadkach okaże się kojec dla dzieci.

Willow Xl

mille

Lene

Barierki ochronne
do lóżka

Barierka zabezpieczająca mocowana do łóżka osłania malucha, a także pomaga zyskać dodatkowe miejsce na materacu. To rozwiązanie bardzo odpowiada mamom karmiącym piersią, dlatego chętnie wybierają one tego typu produkty, chcąc zapewnić dziecku pełnię bezpieczeństwa w czasie snu.

Bramki
ochronne

Chcesz ułatwić swojemu szkrabowi zabawę, jednocześnie mając wszystko pod kontrolą? Bramki ochronne sprawdzą się zarówno w przypadku pociech, które postawiły już swoje pierwsze kroki, jak i u maluszków raczkujących. Zadbaj o bezpieczeństwo Twojego dziecka. Sprawdź naszą ofertę.

Maty
edukacyjne

Zastanawiasz się, jaka będzie bezpieczna forma zabawy dla Twojego maluszka? Odpowiedzią na Twoje potrzeby z pewnością będą nasze maty edukacyjne dla niemowląt. Dzięki nim rozbudzisz ciekawość bobasa oraz zafascynujesz go nowymi dla niego fakturami i kolorami.