Jeździki

Jeździki dla dzieci to popularne zabawki, które pomagają dzieciom rozwijać umiejętności motoryczne i równowagę. Pojazdy Lionelo łączą w sobie bezpieczeństwo, funkcjonalność, stylowy design i wysoką jakość wykonania.

Rowerki
biegowe

Rowerek biegowy doskonale rozwija koordynację ruchową Twojej pociechy. Maluchy angażują w jego poruszanie wiele mięśni. Wzmacnia to ich siłę i wpływa na rozwój motoryczny, na równowagę, uczy manewrów i refleksu. Rowerek jest dobrym wyborem dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dziecko z pewnością będzie czerpało dużo radości z tej nowej aktywności i wraz ze swoimi bliskimi spędzi świetne chwile na łonie natury.

Bart Air

Bart

Alex

Rowerki
trójkołowe

Rowerki dla dzieci trójkołowe w pewnym okresie życia mogą zastąpić wózek spacerowy – posiadają równie wygodne siedzisko i duży daszek. Sprawdzą się zwłaszcza w momencie, gdy malucha zaczyna ciekawić świat i rozpiera go energia, a niekoniecznie ma on jeszcze tyle siły, aby przejść określony dystans. Taki sprzęt zaangażuje jego nóżki do pracy, ale i pozwoli na chwilę wytchnienia.

Hulajnogi

Hulajnogi dla dzieci Lionelo pozwolą wyszaleć się na świeżym powietrzu podczas mniej lub bardziej szalonej jazdy. Wszystkie modele łączą w sobie funkcjonalność, stylowy design i wysoką jakość wykonania, dlatego z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania małych dzieci, a także nieco starszych miłośników jazdy wyczynowej.

Timmy

Jessy

Luca