Foteliki samochodowe 0-18 kg (40-105 cm)

Liczba produktów: 1

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Lionelo Antoon Plus Black Onyx — fotelik samochodowy 0—18kg Lionelo Antoon Plus Black Onyx — fotelik samochodowy 0—18kg

Antoon Plus Black Onyx i-Size Fotelik samochodowy

999,00 zł

Więcej informacji Foteliki samochodowe 0-18 kg (40-105 cm)

Doskonale wiemy, że wybór odpowiedniego fotelika samochodowego to poważna decyzja. Ten element wyposażenia pojazdu ma zapewniać Twojemu maluchowi bezpieczeństwo i wygodę. W tej kategorii prezentujemy foteliki samochodowe 0-18 kg, które sprawdzą się dla najmłodszych pasażerów: od pierwszej przejażdżki autem  aż do około 4. roku życia.  Pamiętajmy jednak, że wiek jest kryterium umownym, większą rolę odgrywa ograniczenie wagowe i indywidualne dopasowanie sylwetki dziecka.   Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie oraz Twojego dziecka – prezentowane rozwiązania są bezpieczne, komfortowe i atrakcyjne cenowo.

Fotelik samochodowy 0-18 kg Lionelo – gwarancja bezpieczeństwa

Prezentowane foteliki samochodowe wyposażono w nowoczesne rozwiązania, aby zapewnić Twojemu maluchowi spokojną jazdę. Dzięki naszym produktom każda podróż będzie o wiele przyjemniejsza. Za bezpieczne przewożenie Twojego małego pasażera odpowiada kilka wyróżników – ich przykłady zastosowane w fotelikach Lionelo znajdziesz poniżej.

 

  • Pasy bezpieczeństwa – pięciopunktowe pasy, w jakie wyposażono nasze produkty, sprawiają, że dziecko siedzi  w fotelu stabilnie.
  • Kierunek montażu – w niektórych produktach tej kategorii dziecko może podróżować w foteliku zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy.
  • Wkładka redukcyjna i wkładka Dri-Seat – element ma za zadanie zredukować przestrzeń w foteliku, aby pasy lepiej spełniały swoją rolę przy mniejszym dziecku. Ponadto wkładki w fotelikach Lionelo mogą być wyposażone w system Dri-Seat, który dzięki specjalnej strukturze siateczki zapewnia odpowiedni przepływ powietrza.
  • Funkcja obrotu – wiele fotelików Lionelo posiada funkcję pełnego obrotu bazy, która zdecydowanie ułatwia wkładanie i wyjmowanie dzieci z auta.

Nasze foteliki samochodowe do 18 kg posłużą Twojemu maluchowi nawet przez 4 lata. Jeśli jednak poszukujesz opcji bardziej dopasowanej do mniejszych dzieci, sprawdź wytrzymałe foteliki 0-13 kg Lionelo. Natomiast jeśli pociecha przekracza dopuszczalną wagę, warto wyposażyć się w większy model. W innych kategoriach znajdziesz foteliki samochodowe 15-36 kg i inne.

Foteliki samochodowe od 0 do 18 kg – montaż

Prezentowane foteliki samochodowe 0-18 kg od Lionelo można zamontować w systemie Isofix. Wystarczy wpiąć zaczepy fotelika w specjalne uchwyty znajdujące się na wyposażeniu większości samochodów. 

 

Ustabilizowanie fotelika w samochodach jest łatwe i szybkie. System Isofix sprawia, że fotelik zamontowany przodem do kierunku jazdy przylega idealnie do siedzenia, a ponadto nie rusza obraca się podczas jazdy. Oprócz wpięcia łączników fotelika w stałe punkty mocowania w aucie, można również  wyregulować nogę stabilizującą, jeśli fotel ją posiada Zaczepy do systemu ISOFIX w naszych fotelikach oznaczono wyrazistym kolorem, zatem na pewno ich nie pominiesz.

Na co jeszcze zwrócić uwagę podczas zakupu fotelika samochodowego 0-18 kg?

Fotelik samochodowy to nie tylko bezpieczne i komfortowe siedzenie na czas podróży, ale bardzo często również miejsce do cieszenia się drobną przekąską, zwłaszcza w długiej trasie. Nietrudno wówczas o zabrudzenia. Tapicerka pozwala na pranie jej w pralce.

 

Materiały wykorzystywane do naszych fotelików samochodowych są miękkie w dotyku, szybko schną i zapobiegają namnażaniu się mikroorganizmów. Wystarczy zdjąć tapicerkę z fotelika, a następnie wyprać z użyciem odpowiednich środków.