Wózki
spacerowe

Wózek dziecięcy to nie tylko przytulna przestrzeń do podróży z maluchem. To także Twój sprzymierzeniec w codziennych obowiązkach. W ofercie Lionelo znajdziesz wózki dziecięce dla chłopca i dziewczynki, które są wytrzymałe, kompaktowe, bezpieczne, a do tego w dobrej cenie - poznaj nasze spacerówki i wózki wielofunkcyjne. Pomożemy Ci zadbać o bezpieczeństwo i wygodę dziecka.

Annet plus dreamin

Cloe

Ingrid

Natt

Jeden wózek, wiele funkcji

Wózki
2 w 1

Jeden wózek może pełnić kilka funkcji, dzięki czemu sprawdzi się już od narodzin pociechy przez następnych kilka lat. Mowa o wózkach wielofunkcyjnych, w których łączymy spacerówkę (wózki 2w1) albo spacerówkę, gondolę i fotelik samochodowy (wózki 3w1).

Mika 2 w 1

Mari Tour

Amber 2 w 1

Wózki
3 w 1

Wózek spacerowy, wózek typu parasolka czy nowoczesny wózek wielofunkcyjny - jakiego wyboru dokonać? Kluczowe jest połączenie komfortu malucha i rodzica - jazda musi sprawiać przyjemność zarówno dziecku, jak i mamie czy tacie. Nowoczesne wózki dziecięce od Lionelo mają szereg udogodnień, które spełniają oba te warunki.

Amber 3 w 1

Bianka 3 w 1

Mika 3 w 1

Mari Tour 3 w 1

Golden Moments to kwintesencja najpiękniejszych chwil, to dla wielu kobiet doświadczenie porównywalne z wkroczeniem do wnętrza labiryntu. Ekscytacja związana z pierwszymi ruchami i kopnięciami dziecka przeplata się z niepokojem przed czymś, co nowe i nieznane. Wiemy, że rodzicielstwo jest przepełnione właśnie tymi skrajnymi uczuciami, dlatego przekroczymy próg labiryntu razem z Tobą. Zobaczysz, to podróż pełna niespodzianek i najpiękniejszych przeżyć.

Made by
you

Szukasz modelu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania? To proste – stwórz go sam! Od teraz na lionelo.pl możesz zaprojektować swój własny wózek – dokładnie taki, jaki chcesz. Wybierz jeden z aż czterech modeli i rozpocznij proces personalizacji.