Pielęgnacja
Dziecka i matki

Pielęgnacja dziecka i matki Poznaj naszą ofertę produktów elektronicznych. Dzięki nim rodzice mogą skupić się na potrzebach swojego dziecka i lepiej radzić sobie z codziennymi wyzwaniami. Oferujemy funkcjonalność, wygodę i poczucie bezpieczeństwa, które są niezastąpione w okresie wczesnego rodzicielstwa.

Przyjście na świat maluszka to wspaniały moment, na który czekamy z niecierpliwością. Poza wielką radością czas ten wiąże się również z koniecznością skompletowania całej wyprawki. Powinny znaleźć się w niej niezbędne urządzenia i akcesoria dla rodziców, które ułatwią opiekę nad maluszkiem, a także zaspokoją jego potrzeby. Doskonałym tego przykładem są laktatory elektryczne i laktatory muszlowe Lionelo. Wyróżniają się wysoką jakością, dużą funkcjonalnością i łatwą obsługą.

Podgrzewacze

Wielofunkcyjne urządzenia do podgrzewania słoiczków i butelek Funkcja podgrzewania gotowych dań i mleka, rozmrażania oraz sterylizacji w jednym! Tak właśnie działają podgrzewacze ze zbiornikiem na wodę, które mają kilka trybów pracy. Zobacz naszą pełną ofertę.

Wagi
dla niemowląt

Inhalatory

Nosidełko Lionelo jest ergonomiczne, co znaczy, że zostało dostosowane do potrzeb użytkowników – również tych najmłodszych – a właśnie zdrowie maluchów powinno być najważniejsze dla rodziców. Można używać go do noszenia przodem lub tyłem do klatki piersiowej albo przodem do pleców. Poznaj nasze nosidełka i dowiedz się więcej.

Nianie
elektroniczne

Planujesz odetchnąć wieczorem i zrobić coś dla siebie, a jednocześnie chcesz czuwać nad maleństwem? Doskonale wiemy, że niemożliwe jest zrezygnowanie ze wszystkich aktywności, które wykonywało się przed jego przyjściem na świat. Na szczęście nowoczesne urządzenia ułatwiają opiekę nad pociechą. Z nianią elektroniczną możesz widzieć i słyszeć dziecko nawet przebywając w innym pomieszczeniu. Urządzenia Lionelo są wyposażone również w przydatne dodatkowe funkcje. Poznaj nasze propozycje elektronicznych niań i pozwól sobie na relaks – bez stresu i zmartwień.

Babyline-smart

Babyline View

Babyline 3.2

Babyline 5.1