Foteliki samochodowe 40-87 cm

Foteliki samochodowe 0-13 kg umożliwiają bezpieczne podróżowanie dziecka w samochodzie od 1. dnia życia: to obowiązkowy element wyprawki. Mają wygodną formę nosidełka, co ułatwia przenoszenie malucha, oraz konstrukcję i systemy zabezpieczeń dostosowane do wieku i potrzeb dziecka. Foteliki Lionelo projektujemy dodatkowo z myślą o komforcie nie tylko małego pasażera, ale też jego rodziców, w tym o ułatwieniu przygotowań do podróży. Wszystkie produkty są objęte dożywotnią gwarancją i spełniają obowiązujące normy.

Foteliki samochodowe 40-105 cm

W tej kategorii prezentujemy foteliki samochodowe 0-18 kg, które sprawdzą się dla najmłodszych pasażerów: od pierwszej przejażdżki autem aż do około 4. roku życia. Pamiętajmy jednak, że wiek jest kryterium umownym, większą rolę odgrywa ograniczenie wagowe i indywidualne dopasowanie sylwetki dziecka. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie oraz Twojego dziecka

Foteliki samochodowe 40-150 cm

Uniwersalne foteliki samochodowe 0-36 kg to doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którym zależy, aby korzystać z produktów jak najdłużej. W tej kategorii prezentujemy właśnie takie opcje – bezpieczne i komfortowe foteliki do samochodu. Zakres 0-36 kg oznacza, że przewieziesz w nich zarówno noworodka, jak i kilkuletniego szkraba. Zobacz, jakie modele mamy w ofercie Lionelo – poniższe opcje to maksimum bezpieczeństwa, a także funkcjonalność oraz nowoczesny design.

Bastiaan One

Bastiaan

Bastiaan RWF

Braam

Foteliki samochodowe 76-150 cm

Planujesz wyjazd na wakacje z dzieckiem? Chcesz zapewnić maluchowi miejsce do odpoczynku w ogrodzie? A może zależy Ci na tym, aby po prostu mieć niemowlę blisko siebie? We wszystkich tych sytuacjach warto postawić na łóżeczka turystyczne od Lionelo, które zapewnią dziecku bezpieczne i komfortowe miejsce do spania. Pozwól maluchowi na spokojny sen niezależnie od miejsca, w którym będziecie, stawiając na nasze łóżeczka turystyczne.

Lavender

Levi

Levi One

Foteliki samochodowe 100-150 cm

Foteliki dopasowane do wagi i wzrostu dziecka to podstawa bezpiecznej jazdy autem. Dla rodziców poszukujących niezawodnych rozwiązań na siedzisko dla starszej pociechy przygotowaliśmy foteliki samochodowe 15-36 kg. Podany zakres wagowy sprawdza się u dzieci w wieku ok. 3-12 lat. Wykonane z odpornych na zużycie materiałów foteliki posłużą bardzo długo. Zobacz, jakie rozwiązania proponuje Ci Lionelo.

Foteliki
obrotowe

Fotelik samochodowy obrotowy umożliwia przewożenie dziecka tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Dają one możliwość obrócenia ich również o 90o, co znacząco ułatwia wsadzanie oraz wysadzanie dziecka z auta, a także zapinanie samochodowych pasów bezpieczeństwa.

Foteliki RWF
tyłem do kierunku jazdy

Fotelik samochodowy obrotowy umożliwia przewożenie dziecka tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Dają one możliwość obrócenia ich również o 90o, co znacząco ułatwia wsadzanie oraz wysadzanie dziecka z auta, a także zapinanie samochodowych pasów bezpieczeństwa.