Hulajnogi

Liczba produktów: 10

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Więcej informacji Hulajnogi

Maluchy uwielbiają wszelkiego rodzaju aktywności. Chętnie spędzają wiele godzin na boisku biegając za piłką lub też wybierają inne sporty, które gwarantują odpowiednią dawkę ruchu. Jedną z propozycji spędzenia wolnego czasu, która z pewnością zapewni wielką frajdę wszystkich pociechom, jest jazda na hulajnodze.

 

Hulajnogi dla dzieci Lionelo pozwolą wyszaleć się na świeżym powietrzu podczas mniej lub bardziej szalonej jazdy. Wszystkie modele łączą w sobie funkcjonalność, stylowy design i wysoką jakość wykonania, dlatego z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania małych dzieci, a także nieco starszych miłośników jazdy wyczynowej. 

Hulajnoga dla dziecka – idealny wybór do rekreacyjnej jazdy

Hulajnoga dla dziecka od Lionelo to świetna propozycja i znakomity wybór z kilku powodów. Przede wszystkim umila wolny czas spędzany na świeżym powietrzu i gwarantuje przyjemną aktywność podczas spacerów czy wyjazdów wakacyjnych. Z oferowanych modeli mogą korzystać zarówno maluchy, jak i nieco starsze dzieci. Wśród najważniejszych zalet prezentowanych hulajnóg można wymienić:

 

  • Lekką konstrukcję – można je szybko przenieść, dzięki czemu nawet małe dziecko poradzi sobie z samodzielnym noszeniem hulajnogi w ręce po złożeniu.
  • Wytrzymałość – zapewniana przez niezawodne  koła oraz starannie dopracowaną konstrukcję. Wszystkie elementy zostały wykonane z najwyższej jakości  materiałów, które gwarantują odporność na uszkodzenia. Dzięki temu dziecko może przez długi czas cieszyć się dobrym stanem swojego pojazdu.
  • Bezpieczeństwo – które zapewnia solidny hamulec nożny tylny. Pozwala szybko ograniczyć prędkość, a także pełni funkcję praktycznego błotnika.
  • Wysoką jakość wykonania – potwierdzają ją liczne testy w laboratorium Intertek oraz dokumenty potwierdzające zgodność z obowiązującą normą europejską (EN 14619).
  • Wygodę przenoszenia i przewożenia – specjalnie zaprojektowana konstrukcja pozwala na złożenie hulajnogi do bardzo kompaktowych rozmiarów, dzięki czemu można ją z łatwością transportować samochodem lub komunikacją miejską.
  • Najwyższy komfort jazdy – zapewniany przez antypoślizgowe podesty i ergonomicznie zaprojektowane uchwyty, które zapobiegają przesuwaniu się dłoni podczas jazdy. Dodatkowo wygodę użytkowania podnoszą elastyczne koła i miękkie amortyzatory, które niwelują odczuwanie wibracji w trakcie jazdy po nierównościach.
  • Regulację kierownicy – pozwala na dopasowanie wysokości do wzrostu dziecka.

Przekonaj się o wszystkich wymienionych zaletach i wybierz idealny model dla swojego dziecka – doskonała zabawa gwarantowana. Jednak to nie wszystko. Poza znakomitą rozrywką każda hulajnoga dla dzieci od Lionelo zapewni wsparcie rozwoju fizycznego pociechy, co jest niezwykle istotną kwestią na etapie dorastania.

Hulajnogi dziecięce – propozycje dla miłośników skateparków

W Lionelo nie zabrakło również propozycji dla wymagających wielbicieli wyczynowej jazdy na hulajnodze. Modele przeznaczone do zabaw i skoków na różnego rodzaju rampach i podjazdach zostały zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy jakość i bezpieczeństwo. Zatem jeśli Twoje dziecko to wulkan energii i ma potrzebę wyszaleć się na świeżym powietrzu, to wyczynowa hulajnoga z pewnością okaże się dla niego strzałem w dziesiątkę.

 

Każdy model został wyposażony w  wytrzymałe koła, które gwarantują płynne i emocjonujące, a jednocześnie bezpieczne przejazdy. Najważniejszym elementem są stalowe hamulce umożliwiające natychmiastowe zatrzymanie hulajnogi. Wykonanie z aluminium i stali pozwoliło obniżyć wagę, pozostawiając wysoki udźwig. Wynosi on aż 100 kg.

 

Warto również wspomnieć o dodatkowych elementach wpływających na komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Mowa między innymi o antypoślizgowym decku, zwrotnym i szerokim T-barze, dzięki któremu wykonywanie skomplikowanych trików jest znacznie łatwiejsze. O wygodę dbają ergonomiczne uchwyty. Dodatkowo wszystkie hulajnogi wyróżnia stylowy design, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu dziecku.

 

Hulajnoga dziecięca do jazdy wyczynowej znakomicie sprawdzi się jako pomysł na prezent dla starszych dzieci, należących do grona miłośników skateparków.

Hulajnogi dla dzieci z dożywotnią gwarancją od Lionelo

Wszystkie hulajnogi dla dziewczynek i chłopców, podobnie jak rowerki biegowe, zostały objęte dożywotnią gwarancją naszego programu. Dzięki temu rodzice w każdej chwili mogą skorzystać z bezpłatnej naprawy, a na czas serwisowania otrzymać zastępczy produkt.

 

Ponadto zapewniamy najwyższej jakości obsługę i chętnie doradzamy w wyborze odpowiednich akcesoriów i niezbędnych elementów wyprawki dla dzieci i rodziców. Zapraszamy już dziś do skorzystania z oferty Lionelo. Gwarantujemy szybką realizację każdego zamówienia. W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.