Foteliki samochodowe 9-36 kg

Liczba produktów: 9

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Lionelo Nico Black Red — fotelik samochodowy 9—36 kg Lionelo Nico Black Red — fotelik samochodowy 9—36 kg

Nico Black Red fotelik samochodowy 9-36 kg

329,99 zł
Lionelo Oliver Black — fotelik samochodowy 9-36 kg Lionelo Oliver Black — fotelik samochodowy 9-36 kg

Oliver Black fotelik samochodowy 9-36 kg

499,99 zł
  • Brak na stanie
Lionelo Oliver Stone — fotelik samochodowy 9-36 kg Lionelo Oliver Stone — fotelik samochodowy 9-36 kg

Oliver Stone fotelik samochodowy 9-36 kg

499,99 zł
Lionelo Nico Violet — fotelik samochodowy 9-36 kg Lionelo Nico Violet — fotelik samochodowy 9-36 kg

Nico Violet fotelik samochodowy 9-36 kg

329,99 zł
Lionelo Nico Blue — fotelik samochodowy 9-36 kg Lionelo Nico Blue — fotelik samochodowy 9-36 kg

Nico Blue fotelik samochodowy 9-36 kg

329,99 zł
Lionelo Nico Black — fotelik samochodowy 9-36 kg Lionelo Nico Black — fotelik samochodowy 9-36 kg

Nico Black fotelik samochodowy 9-36 kg

329,99 zł

Więcej informacji Foteliki samochodowe 9-36 kg

Chcesz zadbać, aby podróż Twojego dziecka była w pełni bezpieczna i komfortowa? Foteliki samochodowe 9-36 kg od Lionelo skutecznie Ci w tym pomogą! Ten przedział wagowy informuje, że  fotelik będzie służył dziecku od czasu osiągnięcia przez nie 9 kg wagi,   aż do ukończenia około 12. roku życia. Dzięki dodatkowym funkcjom każda przejażdżka z pociechą będzie czystą przyjemnością. Oferujemy modele fotelików w atrakcyjnych opcjach kolorystycznych – serwujemy Ci bezpieczeństwo w pięknym wydaniu!

Lionelo – fotelik samochodowy 9-36 kg

Oferowane  w tej kategorii sklepu Lionelo foteliki samochodowe od 9 do 36 kg to uniwersalne rozwiązanie – dzięki przemyślanej konstrukcji dopasowują się do wagi i wzrostu Twojego dziecka, aby zapewnić mu bezpieczną i komfortową podróż. Wybrane modele wyposażyliśmy m.in. w regulację kąta nachylenia oparcia, regulację zagłówka czy wkładkę redukcyjną – wystarczy odpowiednio nimi regulować, aby fotelik dopasował się do wzrostu małego pasażera.

Funkcjonalna budowa – bezpieczeństwo i wygoda

Nasze foteliki 9-36 kg wyposażono w kilka elementów, które zapewniają odpowiednie oparcie dla ciała Twojego malucha. Zagłówek gwarantuje wygodną pozycję szyi oraz głowy, wkładka redukcyjna wypełnia wnętrze siedzenia, dzięki czemu pasy lepiej stabilizują pasażera w czasie podróży. Warto wspomnieć także o wykorzystaniu antypoślizgowych nakładek na pasach , które zapobiegają otarciom delikatnej skóry dziecka. W tej kategorii posiadamy m.in. foteliki, które możesz ustawić w pozycji półleżącej – to bardzo przydatne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli dziecko zasypia w trakcie jazdy autem.

Montaż fotelików 9-36 kg

Chociaż każdy fotelik samochodowy tworzymy z myślą o najmłodszych, należy pamiętać, że ich funkcjonalność  to również duże ułatwienie dla rodzica. 

 

Większość prezentowanych modeli nadaje się do instalacji przodem do kierunku jazdy. Możesz zrobić to na dwa sposoby:

 

  • montaż  samochodowymi pasami bezpieczeństwa  – wystarczy, że przeprowadzisz je  przez odpowiednie oznaczone kolorem prowadnice i je zapniesz. Gotowe!
  • montaż Isofix – wystarczy wpiąć zaczepy fotelika w specjalne uchwyty znajdujące się na wyposażeniu większości samochodów.   Jeśli to możliwe, warto  wykorzystać dodatkowe zabezpieczenie w formie pasa Top Tether.

Jeden fotelik – mnóstwo zalet

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy model fotelika Lionelo spełniał potrzeby rodziców oraz dzieci. Odpowiednio zamontowane foteliki samochodowe 9-36 kg Lionelo gwarantują bezpieczeństwo i sprawiają, że pasażer czuje się komfortowo. 

 

Kto powiedział, że bezpieczne rozwiązania nie mogą być atrakcyjne wizualnie? Dbamy o to, by nasze produkty cechował także nowoczesny wygląd. Kolorowe elementy tapicerki fotelika są przy tym łatwe w czyszczeniu i odporne na wiele lat użytkowania.

 

Jeśli szukasz innych fotelików, znajdziesz je w pozostałych zakładkach naszego sklepu. Lionelo oferuje m.in. foteliki samochodowe 15-36 kg idealne dla starszych dzieci.