Podgrzewacze

Liczba produktów: 6

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Więcej informacji Podgrzewacze

W Lionelo projektujemy akcesoria i urządzenia z myślą nie tylko o dzieciach, ale i o rodzicach. Przygotowaliśmy szeroki wybór urządzeń i akcesoriów dla mam (i nie tylko) zaprojektowanych z myślą o rodzicach i ich potrzebach. Doskonałym tego przykładem są prezentowane w tej kategorii podgrzewacze do butelek Lionelo, wyróżniające się wysoką jakością wykonania, bezpiecznym użytkowaniem i praktycznymi funkcjami. Szybko podgrzejesz mleko lub posiłek dla malucha – zarówno w domu, jak i na wyjeździe.

Wielofunkcyjne urządzenia do podgrzewania słoiczków i butelek

Funkcja podgrzewania gotowych dań i mleka, rozmrażania oraz sterylizacji w jednym! Tak właśnie działają podgrzewacze ze zbiornikiem na wodę, które mają kilka trybów pracy. Urządzenie w zaledwie szybko  podnosi, a następnie utrzymuje temperaturę mleka lub obiadu w słoiczku, a oprócz tego wyparza butelki. Za pomocą podgrzewacza można więc zadbać nie tylko o ciepły posiłek dla malucha, ale także o sterylność naczyń, w których go podajesz.

 

Podgrzewacze ze zbiornikiem na wodę mogą podnieść temperaturę posiłku lub napoju nawet do 100 stopni, ale temperaturę ustawisz na intuicyjnym panelu. Gorący słoik, kubek czy butelkę można bezpiecznie wyjąć za pomocą uchwytu.

 

Chcąc oszczędzić czas na podgrzanie dwóch posiłków, warto skorzystać z podwójnego podgrzewacza od Lionelo. Oszczędzisz dzięki niemu czas, bo ciepły pokarm będzie gotowy w dwóch pojemnikach w zaledwie kilka  minut.

Podgrzewacze do butelek dla niemowląt – najważniejsze zalety

Przygotowanie ciepłego posiłku lub mleka dla malucha w kilka minut – to najważniejszy atut podgrzewaczy, ale nie jedyny. Co jeszcze cenią rodzice korzystający z podgrzewaczy od Lionelo?

 

  • Kompaktowe rozmiary – podgrzewacze nie zajmują dużo miejsca, więc możesz zabrać ze sobą na  wycieczkę czy wizytę u rodziny,
  • Regulacja temperatury – w modelach stacjonarnych możesz ustawić dowolną temperaturę (nawet do 100 stopni) za pomocą intuicyjnego panelu.
  • Bezpieczeństwo użytkowania nasze modele są wyposażone w mechanizm zabezpieczający – diodę bądź automatyczny wyłącznik, dzięki któremu urządzenie się nie przegrzeje. Ponadto plastikowe elementy podgrzewaczy nie zawierają BPA, więc są bezpieczne dla malucha. O wysokiej jakości naszych produktów świadczą przeprowadzone badania i testy.
  • Długie utrzymywanie temperatury raz podgrzany posiłek  będzie odpowiednio ciepły nawet przez 24 godziny jeśli użyjesz funkcji utrzymywania temperatury.
  • Szybkość działania – posiłek w odpowiedniej temperaturze przygotujesz już  w kilka minut.  Docenisz to przede wszystkim nocą, kiedy dziecko obudzi się w oczekiwaniu na ciepłe mleko.
  • Łatwa obsługa – wielofunkcyjne urządzenie do podgrzewania butelek jest proste i intuicyjne w obsłudze dla każdego rodzica. Elektroniczny podgrzewacz pokarmu  ma wyświetlacz i przyciski do ustawiania temperatury, szybkości podgrzewania oraz pojemności naczynia. 
  • Cicha praca – podgrzewacze oferowane w Lionelo  działają dyskretnie, bez hałasu, dzięki czemu rodzice nie muszą się obawiać o wybudzenie malucha podczas użytkowania.
  • Funkcja sterylizacji – w zaawansowanych podgrzewaczach można skorzystać z funkcji sterylizacji, która dokładnie czyści smoczki i bakterie, zabijając 99,9% bakterii i zarazków, co pozwala zachować najwyższy poziom higieny i sterylności.
  • Dożywotnia gwarancja – wszystkie produkty od Lionelo podlegają dożywotniej gwarancji, dzięki której można skorzystać z bezpłatnej naprawy i otrzymania produktu zastępczego na czas serwisowania.