Rowerki i pojazdy

Liczba produktów: 47

Pokazano 1-12 z 47 pozycji

Lionelo Bart Air Sporty Black — Rowerek biegowy Lionelo Bart Air Sporty Black — Rowerek biegowy

Bart Air Sporty Black Rowerek biegowy

399,99 zł
Lionelo Haari Blue Navy — Rowerek trójkołowy Lionelo Haari Blue Navy — Rowerek trójkołowy

Haari Blue Navy Rowerek trójkołowy

399,99 zł
Lionelo Haari Jeans — Rowerek trójkołowy Lionelo Haari Jeans — Rowerek trójkołowy

Haari Jeans Rowerek trójkołowy

399,99 zł
Lionelo Bart Air Pink Violet — rowerek biegowy Lionelo Bart Air Pink Violet — rowerek biegowy

Bart Air Pink Violet Rowerek biegowy

399,99 zł
Lionelo Haari Bubblegum — Rowerek trójkołowy Lionelo Haari Bubblegum — Rowerek trójkołowy

Haari Bubblegum Rowerek trójkołowy

399,99 zł
Lionelo Bart Air Blue Navy — Rowerek biegowy Lionelo Bart Air Blue Navy — Rowerek biegowy

Bart Air Blue Navy Rowerek biegowy

399,99 zł

Więcej informacji Rowerki i pojazdy

Znasz sytuację, w której zastanawiasz się, co kupić dla dziecka na urodziny? Szukasz czegoś, co sprawdzi się podczas zabawy, ale i będzie rozwijające i funkcjonalne? Z pomocą przyjdą Ci nasze pojazdy dla maluchów – to zawsze świetny pomysł na prezent. Należy tylko pamiętać, żeby skonsultować taki zakup z rodzicami malucha. To bardzo ważne, aby dostosować artykuł do potrzeb, wzrostu wieku dziecka. Jednak taki podarunek z pewnością pozytywnie wpłynie na jego motorykę oraz kondycję.

W naszym sklepie wyróżniamy trzy kategorie pojazdów: rowerki trójkołowe, rowerki biegowe i hulajnogi. Wszystkie dostępne są różnych wersjach kolorystycznych dla dziewczynek i chłopców.

Rowerki trójkołowe – alternatywa dla spacerówki

Pojazd dla dzieci od 1 roku na rynku to prawdziwa rzadkość. Sklep Lionelo wychodzi jednak naprzeciw temu wyzwaniu i prezentuje rowerek trójkołowy dla najmłodszych. Zaleca się korzystanie z niego od około 18. miesiąca życia.

Został on wyposażony w odpowiednie pasy bezpieczeństwa, które we wszystkich modelach są 3 punktowe. Dodatkowo na ich powierzchni zastosowano materiałowe nakładki, które chronią delikatną skórę dzieckaRowerki posiadają również obrotowe siedziska, regulowane oparcia i rączki dla rodziców. Dlatego właśnie z powodzeniem zastąpią klasyczne wózki spacerowe.

Tego typu pojazdy dla dzieci mają modułową konstrukcję. Po odinstalowaniu budki, uchwytu na kubeczek oraz barierek, zmieniają się w prawdziwy jeździki, z którego może korzystać nawet 5. latek! Rowerek dodatkowo jest wyposażony w akcesoria, takie jak dzwonek czy torba na ulubione zabawki bądź przekąski.

Rowerki biegowe

W ofercie Lionelo znajdują się też rowerki biegowe. Jest to prawdziwy hit naszej linii Education – cieszą się one bardzo dużą popularnością pośród klientów. W przypadku biegówki również liczy się wiek dziecka. Te pojazdy są odpowiednie i w pełni bezpieczne dla maluchów od około 2 lub 3 roku życia. Wiele zależy też od jego wzrostu, ponieważ tego typu rowery są napędzane ich nóżkami.

Posiadają regulowane i wygodne siodełko z eko-skóry, a na kierownicy zamontowano antypoślizgowe rączki. Dodatkowo mają osłony akcesoryjne – to one w trakcie mocnego hamowania bądź w przypadku utraty równowagi, zamortyzują ewentualne wywrotki. Ponadto korzystanie z niego zaowocuje w przyszłości łatwiejszym stawianiu „pierwszych kroków” na klasycznym rowerze.

Hulajnogi, czyli pojazdy dla dzieci od 4 roku życia

Produkt ten przeznaczony jest dla pociech, które ukończyły 4 lata. Wymaga on od dzieci dobrze opanowanej umiejętności chodzenia oraz utrzymania równowagi. Hulajnoga to świetny zakup, który urozmaici zabawy i czas na świeżym powietrzu. Ponadto z naszych modeli dzieci mogą korzystać aż do 14 roku życia, a nawet dłużej, ponieważ maksymalne obciążenie pojazdu wynosi aż 100 kg!

Hulajnogi dla dzieci od Lionelo dzielą się na dwie kategorie:

  • Klasyczne modele Luca, czyli lekka i wytrzymała propozycja, zapewniająca stabilną, dość szybką jazdę oraz bezpieczne zatrzymywanie się, dzięki hamulcowi na tylnej oponie.

Sportowa linia Whizz, której koła o mniejszej średnicy, łożyska ABEC-9 i systemowi kompresji HIC, pozwolą bezpiecznie uczyć się jazdy na skateparku – to z pewnością gratka dla tych, których energia rozpiera najbardziej.