Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Babyline Smart — niania elektroniczna

299,00 PLN

Inteligentna niania elektroniczna Lionelo Babyline Smart

Bez obaw o sen i bezpieczeństwo maluszka — niania elektroniczna z kamerą pozwala mieć pod kontrolą sytuację w pokoju dziecięcym, bez rezygnacji z codziennych obowiązków. Intuicyjna aplikacja mobilna Lionelo Smart służy do zdalnej obsługi, co ułatwi Ci korzystanie z urządzenia na odległość. Jest to doskonałe rozwiązanie dla współczesnych rodziców. Lionelo Babyline Smart to niania z praktycznymi rozwiązaniami, tj. funkcja wykrywania ruchu i dźwięku.

Inteligentna niania elektroniczna Lionelo Babyline Smart

Funkcje, które nie zawodzą

Dwukierunkowa komunikacja audio pozwala błyskawicznie uspokoić przebudzone dziecko. Zasięg widzenia w nocy do 10. metrów to zasługa wbudowanych diod IR. Niania elektroniczna Lionelo Babyline Smart jest zasilana poprzez kabel USB. Stabilna łączność bezprzewodowa (Wi-Fi) gwarantuje ciągłość pracy urządzenia.

Lionelo Babyline Smart — niania elektroniczna

Wysoka jakość obrazu z Lionelo Babyline Smart

Niania elektroniczna Lionelo Babyline Smart umożliwia odczytywanie płynnego obrazu w czasie rzeczywistym. Kamera IP ma szeroki zakres widoczności w pionie (46°) i poziomie (85°), dzięki czemu możesz na bieżąco śledzić manewry dziecka. Obsługa wyboru strefy ruchu pozwala na monitorowanie konkretnego obszaru!

Wygodna i kompaktowa niania z kamerką

Wygodna i kompaktowa niania z kamerką

Czujnik temperatury świetnie sprawdzi się podczas drzemki na świeżym powietrzu. Możliwość odtwarzania kołysanek koi nerwy dziecka, delikatnie otulając go do snu. Niania elektroniczna Lionelo Babyline Smart pozwala na przechowywanie plików w chmurze, pamięci telefonu lub na karcie SD (max. 128 GB). Uniwersalna nakładka na kamerę z uszami misia doskonale uzupełnia aranżację w pokoju dziecięcym.

Wygodna i kompaktowa niania z kamerką

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Niania elektroniczna Lionelo Babyline Smart - wymiary

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULOC-BABYLINE SMART WHITE 1 PC
ModelLionelo Babyline Smart
CertyfikatyBTL
ZasilanieZasilacz DC 5V/1A
Tryb nocnyTak
Zasięg w trybie nocnymdo 10 m
Czujnik temperaturyTak
KołysankiMożliwość odtwarzania kołysanek
ZestawKabel USB, adapter, ozdobna nakładka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Babyline Smart — niania elektroniczna
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki