Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Tulia Black - bramka ochronna

249,00 PLN

Troska o bezpieczne wychowanie — bramka ochronna Lionelo Tulia Black

Raczkujące lub chodzące już dziecko potrafi być nieobliczalne! Szybkie, nie do końca skoordynowane i kroki dziecka potrafią postawić na baczność całą rodzinę! Z tego względu zadbaj o odpowiednią ochronę przestrzeni, w której przebywa maluch i postaw na bramkę Lionelo Tulia! Z łatwością zamontujesz ją w każdym przejściu.

Bramka ochronna Lionelo Tulia Black

Zawsze tak, jak chcesz, czyli bezpiecznie!

Podwójne zabezpieczenie, w postaci systemu blokującego zwijanie i rozwijanie oraz pamięć długości, która umożliwia stałe naprężenie rolety, nawet w sytuacji przypadkowego uderzenia. Jest to zapewnienie o stabilności konstrukcji w każdych warunkach. Zaokrąglone krawędzie są w pełni dostosowane do małych dzieci. Instytut Bureau Veritas potwierdził wykonanie zgodne z europejską normą EN 1930.

Bramka ochronna Lionelo Tulia Black

Szybki i łatwy montaż

3 zestawy mocowań pozwolą Ci na swobodne przekładanie bramki pomiędzy przejściami. Co więcej, szeroki zakres montażowy od 7 do 140 cm umożliwi mocowanie w niestandardowych miejscach, elastycznie dopasowując się do Twoich potrzeb.

Bramka ochronna Lionelo Tulia Black

Wygodna bramka Lionelo Tulia

Barierka nie posiada progu, dzięki czemu nikt z domowników nie zahaczy o przejście. Kompaktowe rozmiary po złożeniu nie zabierają przestrzeni, która jest cenna szczególnie w małych pomieszczeniach. Wytrzymały materiał Lionelo Tulia Black jest odporny na deszcz i promieniowanie UV, dzięki czemu możesz ją stosować na zewnątrz.

Bramka ochronna Lionelo Tulia Black

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Bramka Tulia - wymiary

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULO-TULIA BLACK
ModelLionelo Tulia Black
Sposób montażuŚruby
Materiały40% polyester, 60% powłoka PCV
Zestaw3 mocowania na 3 różne lokalizacje
Waga produktu1,9 kg
CertyfikatyEN 1930
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Tulia Black - bramka ochronna
Twoja ocena