Pokój dziecięcy

Liczba produktów: 106

Pokazano 1-12 z 106 pozycji

Lionelo Mille Grey Green — kojec Lionelo Mille Grey Green — kojec

Mille Grey Green Kojec

349,99 zł
Lionelo Sven Plus Grey Concrete — Łóżeczko turystyczne Lionelo Sven Plus Grey Concrete — Łóżeczko turystyczne

Sven Plus Grey Concrete Łóżeczko turystyczne

449,99 zł
Lionelo Bella Set Grey Concrete — Leżaczek bujaczek 2 w 1 Lionelo Bella Set Grey Concrete — Leżaczek bujaczek 2 w 1

Bella Set Grey Concrete Leżaczek bujaczek 2 w 1

949,99 zł
Lionelo Aurora Grey Concrete — Łóżeczko dostawne 3w1 Lionelo Aurora Grey Concrete — Łóżeczko dostawne 3w1

Aurora Grey Concrete Łóżeczko dostawne 3w1

449,99 zł
Lionelo Laurice Grey Stone — krzesełko do karmienia z funkcją bujaczka Lionelo Laurice Grey Stone — krzesełko do karmienia z funkcją bujaczka

Laurice Grey Stone Krzesełko do karmienia z funkcją huśtawki

849,99 zł
Lionelo Aurora Beige Sand — Łóżeczko dostawne 3w1 Lionelo Aurora Beige Sand — Łóżeczko dostawne 3w1

Aurora Beige Sand Łóżeczko dostawne 3w1

449,99 zł

Więcej informacji Pokój dziecięcy

Dodatki do pokoju dziecięcego

Wystrój dziecięcego pokoju jest ważny dla rodziców, ponieważ to właśnie w tym miejscu maluch rozwija się i osiąga swoje pierwsze sukcesy. Wszyscy pragną, aby to wnętrze miało przyjazną atmosferę do zabawy i odpoczynku. Zwracamy szczególną uwagę na dekoracje do pokoju dziecięcego, zabawki, poduszki, dywany, kolory na ścianach, zasłony, firanki czy ozdoby – jednym słowem tworzymy piękną przestrzeń.

Mimo iż wystrój pokoju malucha jest istotny, to rodzice na pierwszym miejscu stawiają na funkcjonalność i bezpieczeństwo tego pomieszczenia. W Lionelo połączyliśmy atrakcyjny design z praktycznością i stworzyliśmy inspirujące akcesoria, które ułatwią codzienność całej rodziny.

Łóżeczka, czyli niezbędne wyposażenie pokoju dziecięcego

W ofercie Lionelo posiadamy między innymi łóżeczka turystyczne. Są one niezwykle funkcjonalne – mają kółka, ułatwiające jego transport np. z pokoiku dziecięcego do salonu – można jednak również stabilnie postawić je w miejscu. Posiadają hamulce, które pozwalają na trwałą blokadę.

Boki łóżeczek stworzono z całkowicie bezpiecznej siatki, która zapewnia pełną cyrkulację powietrza. Ponadto jest miękka i nie posiada żadnych twardych elementów. Dzięki temu maluszek zyskuje bezpieczną przestrzeń bez szczebelków, przy której może smacznie spać.

Łóżeczka turystyczne można składać. Zadbaliśmy jednak o dodatkowe zabezpieczenia – nie złożysz go, gdy dziecko znajduje się w jego środku. Wyposażone są bowiem w specjalny mechanizm blokujący tę opcję – aby je schować, należy wysoko podnieść dno do góry. Tego typu łóżeczko jest ciekawym rozwiązaniem do pokoju dziecka oraz podczas podróży i poznawania świata przez Twojego malca.

Dostawki – dziecko blisko rodziców

Dostawki zostały stworzone w duchu idei co-sleepingu. Zakłada ona, że przez pierwsze 6 miesięcy życia , maluch będzie spał blisko swoich rodziców, ponieważ jest to dla niego bardzo naturalne, skoro przebywa przez 9 miesięcy w łonie matki. Takie są zalecenia Amerykańskiej Akademii Pediatrii oraz UNICEF UK. Aktualnie wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie, a pomagają im w tym dostawki, których z powodzeniem można używać również jako niezależnego, wolnostojącego łóżeczka dla dzieci – pokój dziecięcy to także dobre miejsce na ten produkt.

Nasze modele wyposażyliśmy w pasy, dzięki którym przypniesz je do swojego łóżka i nie powstanie między nimi niebezpieczna przerwa. Dodatkowo łóżeczka dostawne mają regulację wysokości, by jak najlepiej dostosować je do wysokości łóżka rodzica. Najważniejszą cechą charakterystyczną dostawki jest opuszczany bok, przez co dostęp do noworodka zostaje ułatwiony.

Dostawki wyróżnia również dwupoziomowy kąt nachylenia podłoża, co jest bardzo przydatne, kiedy Twój maluszek ma zatkany od kataru nosek lub ulewa. Niemowlak nadal leży płasko, ponieważ cały spód łóżeczka ulega regulacji. Ponadto nasz model Timon wyposażyliśmy w produkowany w Polsce materac marki Fiki-Miki. Jest to produkt z linii premium i w naszym kraju spełnia normy wyrobu medycznego.

Akcesoria do pokoju dziecięcego – meble

Dla maluchów sprawdzą się również kojce, które wyróżnia bardzo duża przestrzeń do zabawy. Modele z linii Lene i Roel można stosować już od 1 dnia życia, aż do ukończenia przez Twoją pociechę 36 miesięcy. Stworzysz z nich prawdziwy plac zabaw w Twoim domu – posiadają otwierany na zamek bok, przez który starsze dziecko może bez problemu wchodzić i wychodzić z kojca.

Posiadamy również takie produkty jak, bujaczki - leżaczki i krzesełka do karmienia. Ostatnie są przeznaczone dla tych bobasów, które potrafią już samodzielnie siadać. Ich ergonomiczne oparcie oraz podnóżek bardzo dobrze wpływa na malucha – jego nóżki nie zwisają w powietrzu i zapewniona jest odpowiednia stabilizacja kręgosłupa oraz mięśni. Ponadto mają uniwersalne tace, które bez problemu wyczyścisz w zmywarce. Charakteryzuje je duża powierzchnia, opływowe kształty i brak ostrych krawędzi.

Dodatkowo atrakcyjny design naszych mebli stworzy spójną całość z wieloma pomieszczeniami. Dostępne wersje kolorystyczne są skomponowane w taki sposób, aby mogły korzystać z nich zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Dlatego oprócz modeli w różowych, zielonych czy niebieskich barwach, posiadamy te w neutralnych szarościach i beżach.