Dla mamy

Liczba produktów: 13

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Lionelo Fidi Free Set — zestaw akcesoriów Lionelo Fidi Free Set — zestaw akcesoriów

Fidi Free Laktator muszlowy, elektryczny

349,99 zł

Więcej informacji Dla mamy

Na początku macierzyńskiej przygody pojawia się pytanie: jakie gadżety warto zakupić? Akcesoria dla przyszłych mam to bardzo szeroki temat. Niejedna kobieta w takiej sytuacji przegląda różne strony internetowe bądź pyta się przyjaciółek, w co tak naprawdę warto się wyposażyć. Naszym zdaniem, najważniejsze jest ich dokładne dopasowanie do swoich potrzeb, które często różnią się w okresie połogu od późniejszych tygodni.

Dlatego znajdziesz u nas zarówno produkty dla mamy tuż po porodzie, dla mamy w okresie karmienia piersią, jak i takie, które przydadzą się w późniejszych etapach opieki nad dzieckiem. Wiele z nich posłuży naprawdę przez lata. Na przykład podgrzewacze pokarmu będą odpowiednie zarówno dla noworodka, jak i dla dwu czy trzy latka.

Laktatory, czyli akcesoria dla mamy karmiącej piersią

W Lionelo oferujemy laktatory elektryczne, które wspomagają karmienie piersią. Te produkty dla karmiącej mamy są bardzo przydatne ze względu na pojawiające się duże ilości pokarmu, których często dziecko nie jest w stanie przyswoić oraz w przypadkach, gdy laktację należy na przykład pobudzić. Nasz sprzęt został stworzony z myślą, aby zapewnić jak największy komfort podczas całego procesu, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że jest to piękny, choć czasem wymagający okres – zwłaszcza na początku.

Laktatory naszej produkcji posiadają 2 tryby: masażu oraz właściwego pobierania. Ostatni został zaprogramowany tak, by imitować naturalne karmienie malucha. Mleko jest pobierane na zmianę – cykl uzupełniono regularnymi przerwami. Dokładnie tak, jak robi to dziecko.

Dodatkowo sprzęt Lionelo to intuicyjne, przenośne urządzenia z regulacją mocy ciśnienia. Najnowszy, elektryczny model Fidi działa bezprzewodowo do 45 minut. Zapewnia dyskrecję noszenia, jest niewielki i minimalistyczny, więc bez problemu włożysz go pod ubranie. W trakcie pobierania pokarmu możesz wykonywać różne czynności – nie musisz siedzieć w jednym miejscu. Tego typu akcesoria dla mamy po porodzie bardzo pomogą w opiece nad noworodkiem, zwłaszcza w pierwszych dniach.

Podgrzewacze – praktyczna oszczędność czasu

Są bardzo przydatne, zwłaszcza nocą, kiedy noworodka budzi ochota na pokarm. Ich zadaniem jest podgrzanie wcześniej odprowadzonego i zamrożonego mleka czy słoiczków z jedzeniem. Wystarczy do odpowiedniego miejsca wlać wodę, a ona rozgrzeje pokarm nawet w 2,5 minuty. Maleństwo w ten sposób nie musi długo czekać na upragniony posiłek. Podgrzewacze mają również funkcję podtrzymywania odpowiedniej temperatury nawet do 24 godzin.

Produkty doskonale sprawdzą się do dezynfekcji smoczków oraz butelek. Posiadają tryb sterylizacji przedmiotów, który usuwa nawet 99,9% zarazków, bakterii i innych drobnoustrojów. Podgrzewacze do butelek to przydatny sprzęt dla każdej kobiety i każdego mężczyzny, ceniących sobie czas i wygodne rozwiązania.

W sklepie znajdziesz też akcesoria dla mam, które dużo podróżują ze swoim maluchem. Niezależnie od tego, czy są to dalekie wycieczki, czy jednodniowe wypady, podgrzewacz Thermup Go nada się do nich idealnie. Zasilisz go za pomocą powerbanka, a następnie otulisz nim butelkę z mlekiem, które nie przestanie być gotowe do spożycia, ponieważ urządzenie podtrzyma jego temperaturę.

Spokojny sen – poznaj nasze nianie elektroniczne

Lionelo tworzy akcesoria dla przyszłej mamy, która pragnie szczególnie zadbać o bezpieczny sen swojego dziecka. Dlatego prezentujemy nianie elektroniczne, które wyposażone są – w zależności od modelu – w obrotowe kamery, różne rozmiary ekranów oraz tryb VOX. Program ten zaciemnia kamerę, dopóki Twoja pociecha nie zacznie się ruszać lub płakać. Wówczas uaktywnia się. W ten sposób jest w stanie czuwania przez cały czas,  jednocześnie nie wytwarza bodźców i oszczędza energię urządzenia.

Cenioną przez rodziców funkcją niań jest komunikacja dwustronna. Oznacza to, że nie tylko Ty widzisz i słyszysz bobasa, ale możesz również do niego mówić.

Produkty dla mamy i dziecka

Lionelo oferuje artykuły zapewniające komfort maluchom i rodzicom. Są to m.in. funkcjonalne inhalatory, miękkie oraz ciepłe otulacze i kocyki w pełni bezpieczne dla delikatnej skóry noworodka, nosidełka, a także dostawki – możesz przypiąć ją specjalnymi pasami do łóżka, a także dopasować do niego jej wysokość. Dodatkowo otwierany bok zapewni łatwy kontakt z dzieckiem w nocy. Natomiast leżaczki-bujaczki dzięki delikatnemu materiałowi i odpowiedniemu trybowi kołysania, pomogą Twojej pociesze zapaść w spokojny i głęboki sen.

Już dziś poznaj nasze wysokiej jakości akcesoria, które pomogą zorganizować na nowo codzienność całej rodziny, a karmiącej mamie zwiększą komfort podczas laktacji.