Foteliki i-Size

Liczba produktów: 44

Pokazano 1-12 z 44 pozycji

Lionelo Astrid i-Size Black Grey — Fotelik samochodowy Lionelo Astrid i-Size Black Grey — Fotelik samochodowy

Astrid i-Size Black Grey Fotelik samochodowy

399,99 zł
Lionelo Astrid i-Size Base Black — Fotelik samochodowy Lionelo Astrid i-Size Base Black — Fotelik samochodowy

Astrid i-Size Base Black Baza do fotelika

399,99 zł
Lionelo Bastiaan One i-Size Green Olive — Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan One i-Size Green Olive — Fotelik samochodowy

Bastiaan One i-Size Green... Fotelik samochodowy

649,99 zł
Lionelo Bastiaan One i-Size Grey Stone — Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan One i-Size Grey Stone — Fotelik samochodowy

Bastiaan One i-Size Grey... Fotelik samochodowy

649,99 zł
Lionelo Igo i-Size Black Carbon — Fotelik samochodowy Lionelo Igo i-Size Black Carbon — Fotelik samochodowy

Igo i-Size Black Carbon Fotelik samochodowy

399,99 zł
Lionelo Igo i-Size Grey Graphite — Fotelik samochodowy Lionelo Igo i-Size Grey Graphite — Fotelik samochodowy

Igo i-Size Grey Graphite Fotelik samochodowy

399,99 zł
Lionelo Levi One i-Size Pink Rose — Fotelik samochodowy Lionelo Levi One i-Size Pink Rose — Fotelik samochodowy

Levi One i-Size Pink Rose Fotelik samochodowy

319,99 zł
Lionelo Levi One i-Size Black Grey — Fotelik samochodowy Lionelo Levi One i-Size Black Grey — Fotelik samochodowy

Levi One i-Size Black Grey Fotelik samochodowy

319,99 zł
Lionelo Levi i-Size Pink Baby — Fotelik samochodowy Lionelo Levi i-Size Pink Baby — Fotelik samochodowy

Levi i-Size Pink Baby Fotelik samochodowy

319,99 zł

Więcej informacji Foteliki i-Size

Podróż może być dla dziecka doskonałą zabawą. Mali odkrywcy często chętnie obserwują świat zza szyby samochodu. Wszystkie wycieczki są udane, gdy masz pewność, że maluch jest bezpieczny – dzięki odpowiedniemu fotelikowi samochodowemu. W ofercie Lionelo znajdziesz foteliki samochodowe odpowiadające najnowszym potrzebom rynku - systemowi homologacji i-Size. 

Jest to odpowiedź na wieloletnie badania nad skutkami wypadków samochodowych z udziałem dzieci. Udowodniono, że najczęstsze wypadki śmiertelne to zderzenia czołowe i boczne, w których najbardziej narażona jest głowa i szyja dziecka. Norma i-Size wprowadziła testy kolizji bocznych (oprócz czołowych, tylnych i dachowania), dzięki czemu foteliki na niej oparte zapewniają dużo wyższy poziom bezpieczeństwa. 

Foteliki samochodowe i-Size – bezpieczeństwo dziecka priorytetem

Foteliki i-Size są dobierane według wzrostu dziecka, zastąpienie kryterium wagowego, kryterium wzrostowym jest bardziej uniwersalne i ułatwia lepsze dopasowanie fotelika do sylwetki konkretnego dziecka. Dostępne w tej kategorii modele zostały wyposażone w boczne wzmocnienia (SIP), które absorbują energię płynącą z ewentualnego zderzenia.

 

To jednak nie wszystko – foteliki samochodowe i-Size od Lionelo są wykonane z energochłonnych materiałów PP i EPS. 

Bezproblemowy montaż przy użyciu systemu Isofix

Opisywane produkty docenisz również za system Isofix, który pozwala na montaż fotelika bez użycia samochodowych pasów bezpieczeństwa. Wystarczy wpiąć zaczepy fotelika w specjalne uchwyty znajdujące się na wyposażeniu większości samochodów. Dzięki zielonym wskaźnikom na foteliku możesz mieć pewność, że złącza są dobrze zamontowane – co wiąże się z bezpieczeństwem dziecka.Warto jednak zaznaczyć, że jeżeli w Twoim samochodzie nie ma możliwości wykorzystania systemu Isofix, niektóre  foteliki i-Size przymocujesz również, wykorzystując samochodowe pasy bezpieczeństwa.

Modele fotelików dopasowane do potrzeb Twojego dziecka

Dlaczego jeszcze warto wybrać nasze produkty i-Size? Foteliki samochodowe Lionelo to również inwestycja zapewniająca dziecku wygodę. Siedzisko jest zaprojektowane w taki sposób, aby pociechy znajdujące się w fotelikach samochodowych miały odpowiednią pozycję ciała. Ponadto, użyte do produkcji fotelików materiały, dbają o właściwą cyrkulację powietrza.

 

Warto także wspomnieć o dużym zakresie regulacji zagłówka oraz możliwości odchylania oparcia, co wyróżnia produkty Lionelo na tle innych fotelików. Dodatkowo oferowane modele są odpowiednie dla dzieci o różnej budowie ciała. W razie pytań dotyczących oferowanych w tej kategorii produktów – zachęcamy do kontaktu. Z chęcią rozwiejemy wątpliwości i pomożemy w doborze odpowiednich modeli fotelików.

Komfort i bezpieczeństwo dziecka z fotelikami samochodowymi Lionelo

Każdy nasz produkt jest tworzony przez rodziców dla rodziców. System homologacji i-Size to dobry wybór dla osób, którym zależy na bezpieczeństwie ich dziecka podczas podróży. Zwiększona ochrona głowy i szyi oraz zabezpieczenie boczne to cechy, które wyróżniają nasze produkty. Dodatkowo foteliki są wyposażone w łatwą do wyczyszczenia tapicerkę w kilku kolorach do wyboru. Od teraz każda wycieczka może być jeszcze przyjemniejsza – wystarczy, że wybierzesz jeden z dostępnych w asortymencie modeli.