Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Kori Red Burgundy – rowerek trójkołowy

499,99 PLN

Wielofunkcyjny rowerek trójkołowy Lionelo Kori Red Burgundy

Dziecko jest coraz starsze, a Ty zastanawiasz się, jak urozmaicić Wasze wspólne spacery? To doskonały moment na rowerek trójkołowy Lionelo Kori! Posiada obrotowe siedzisko 360°, które pozwoli małemu odkrywcy na podróżowanie przodem lub tyłem do kierunku jazdy. W zależności od etapu rozwoju pojazdem może sterować rodzic lub dziecko. W ten sposób sprawdza się od 18. miesiąca aż do 5. roku życia (lub osiągnięcia wagi 25 kg).

Rowerek trójkołowy 2w1 Lionelo Kori Red Burgundy

Bezpieczne przejażdżki

Malucha przypniesz 3-punktowymi pasami, których miękkie osłonki będą odpowiednie dla wrażliwej skóry, a dodatkowym zabezpieczeniem jest rozpinana barierka. Dzięki antypoślizgowym nakładkom łatwiej jest utrzymać kierownicę. Z kolei odblaskowe elementy na budce zwiększają widoczność po zmroku. Rowerek trójkołowy Lionelo Kori posiada hamulce przy kołach, które stabilizują konstrukcję w czasie postoju. Jest on bezpieczny i zgodny z europejską normą EN 71, co potwierdziły testy w Intertek.

Rowerek trójkołowy 2w1 Lionelo Kori Red Burgundy

Pojazd 2w1 — rowerek spacerowy i jeździk trójkołowy

Wolne koło pozwala napędzać Lionelo Kori na dwa sposoby. Gdy dziecko nie dosięga do pedałów lub jest zmęczone aktywnością, masz pełną kontrolę nad pojazdem. Drugie rozwiązanie to napędzanie rowerka przez dziecko. W ten sposób przygotowuje się do jazdy – aż w końcu jest gotowe na samodzielną przejażdżkę. Wtedy możesz zdemontować budkę i rączkę do prowadzenia.

Rowerek trójkołowy 2w1 Lionelo Kori Red Burgundy

Magnezowa rama i bezobsługowe koła

Odlewana ciśnieniowo konstrukcja, ze specjalnego stopu magnezu, jest wytrzymała i nawet o 75% lżejsza od stalowej. Działa jak naturalny amortyzator, zwiększając komfort przejażdżek. Nieprzebijalne koła z gumową powłoką PU sprawdzają się w każdym terenie i nie wymagają pompowania.

Rowerek trójkołowy 2w1 Lionelo Kori Red Burgundy

Składany rowerek trójkołowy Lionelo Kori z akcesoriami

Łatwo złożysz go do kompaktowych rozmiarów, by przechować lub spakować do bagażnika. Do montażu nie potrzebujesz narzędzi. Dzwonek i dwa kosze na zabawki z pewnością spodobają się dziecku, a zamykana torba (przy uchwycie do prowadzenia) sprawdzi się na podręczne akcesoria. Podczas dłuższych spacerów docenisz uchwyt na butelkę lub kubek.

Rowerek trójkołowy 2w1 Lionelo Kori Red Burgundy

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance
   
       
           

Wymiary:

       
       
Rowerek trójkołowy 2w1 Lionelo Kori- wymiary       
   
   

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Kori Red Burgundy
SKULO-KORI RED BURGUNDY
CertyfikatyINTERTEK
Przedział wiekowy1,5-5 lat
Przedział wagowydo 25 kg
RegulacjaOparcia, Kierunku siedziska, Rączki
Rodzaj kółBezobsługowe PU
RączkiAntypoślizgowe
Blokada kierownicyTak
Hamulec Nożny, blokada tylnych kół
KonstrukcjaStop magnezu
Materiały100% Poliester
Waga produktu9 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Kori Red Burgundy – rowerek trójkołowy
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki