Lionelo Assistance to pakiet przyjaznych usług gwarancyjnych stworzony w trosce o potrzeby naszych Klientów. Zależy nam, żeby możliwie jak najlepiej zapewnić zadowolenie z zakupów, a także komfort w trakcie użytkowania. Każdy z Konsumentów otrzymuje pełen dostęp do Lionelo Assistance w momencie zakupu produktu bez dodatkowych opłat, jednocześnie zyskując możliwość skorzystania z pełnego systemu gwarancyjnego.

Dożywotnia gwarancja

Standardowy okres wsparcia produktów na rynku wynosi zazwyczaj 24 miesiące. Konsekwencja w koncentrowaniu się na jakości naszych produktów pozwoliła nam na dożywotnie wydłużenie gwarancji.

Naprawa door-to-door

Ceniąc Twój czas i wygodę, oferujemy całkowicie darmową obsługę transportu wadliwego sprzętu z domu do serwisu i z powrotem. W praktyce oznacza to, że w celu oddania urządzenia do naprawy nie musisz ani na chwilę wychodzić z domu! Nasz kurier odbiera uszkodzony sprzęt, który naprawiany jest w naszym autoryzowanym punkcie serwisowym i trafia z powrotem do Twojego domu. Wszelkie koszty zostają pokryte oczywiście przez nas.

Produkt zastępczy

(nie dotyczy produktów Lionelo Care oraz FantasyPen 3D i Jess z Lionelo Education). Małe nieszczęścia zdarzyć się mogą każdemu. Na taką wyjątkową okoliczność oferujemy możliwość skorzystania z bezpłatnego produktu zastępczego, w czasie kiedy towar będzie serwisowany. W momencie kiedy naprawa zostanie zakończona, Twój produkt Lionelo wróci do Ciebie z powrotem.

Małe nieszczęścia zdarzyć się mogą każdemu. Na taką wyjątkową okoliczność oferujemy możliwość skorzystania z bezpłatnego produktu zastępczego, w czasie kiedy towar będzie serwisowany. W momencie kiedy naprawa zostanie zakończona, Twój produkt Lionelo wróci do Ciebie z powrotem.

Zamów produkt zastępczy

W przypadku pobytu produktu Lionelo w naszym serwisie, proponujemy naszym klientom możliwość skorzystania z bezpłatnego produktu zastępczego na czas naprawy.

 1. Produkt zastępczy nie przysługuje submarkom Lionelo Care oraz FantasyPen 3D i Jess z Lionelo Education.
 2. Produkt jest wypożyczany nieodpłatnie klientom, którzy zareklamowali produkt Lionelo.
 3. Produkt jest wypożyczany na podstawie wypełnionego formularza przez Klienta. Należy zwrócić szczególną uwagę na poprawność podania modelu w formularzu reklamacyjnym oraz formularzu wydania produktu zastępczego.
 4. Producent wypożycza taki sam produkt, co reklamowany lub o podobnych parametrach.
 5. Klientowi nie wolno sprzedać ani rozporządzać produktem zastępczym.
 6. Od chwili odbioru produktu zastępczego, Klient ponosi całkowitą odpowiedzialność za skutki korzystania z produktu. Klient odpowiada za przypadkowe uszkodzenie i utratę produktu zastępczego.
 7. Producent wysyła produkt zastępczy w terminie do 3 dni roboczych od momentu dotarcia na serwis produktu reklamowanego. Termin ten może ulec wydłużeniu w przypadku chwilowej niedostępności produktu zastępczego z tej samej kategorii produktowej.
 8. Zwrot produktu zastępczego następuje po naprawie reklamowanego produktu. Producent wysyłając naprawiony produkt, zamawia kuriera po odbiór produktu zastępczego.
 9. Producent Lionelo po odbiorze dokonuje oceny stanu technicznego zastępczego produktu.
 10. W ciągu 3 dni od daty odbioru producent może zgłosić Klientowi zastrzeżenia, co do stanu zwróconego produktu. Jeśli stan produktu uległ pogorszeniu (w szczególności, kiedy produkt został uszkodzony), producent zyskuje prawo do żądania od Klienta odpowiedniego odszkodowania. Klient będzie zobowiązany do zapłaty tego odszkodowania lub zakupu produktu za cenę odpowiadającej jego wartości.
 11. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody Klienta i osób trzecich:
  • O charakterze utraconych korzyści i zysków.
  • Spowodowane niewłaściwą obsługą produktu zastępczego, niewłaściwym jego transportem, składowaniem lub przechowywaniem.
  • Będące następstwem posługiwania się produktem niezgodnym z jego instrukcją.
  • Inne, które by powodowały utratę gwarancji na produkt zastępczy.

Warunkiem pomyślnego odebrania przesyłki jest wydrukowanie strony z numerem naprawy, dołączenie jej do urządzenia lub wyraźne oznaczenie tym numerem przesyłki. Prosimy również o odpowiednie zabezpieczenie urządzenia do transportu. Niewystarczająco zabezpieczone oraz nieoznaczone numerem zlecenia przesyłki mogą zostać nieodebrane.

Zwiń

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami: