Wózki personalizowane

Stwórz wózek na miarę...
swoich potrzeb!

Spersonalizuj niemal każdy element jednego z aż czterech naszych bestsellerów:

Cloe, Julie One, Annet Plus oraz Annet Tour!

Wybierz kolor obicia...

ramy...

oraz kół

Korzystając z narzędzia do wizualizacji 3D, możesz przenieść doświadczenie zakupu pierwszej spacerówki na całkiem nowy poziom!

Liczba produktów: 4

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Lionelo Annet Plus Custom — Spersonalizowany wózek spacerowy

Annet Plus Custom Spersonalizowany wózek spacerowy

699,99 zł
Lionelo Julie One Custom — Spersonalizowany wózek spacerowy

Julie One Custom Spersonalizowany wózek spacerowy

749,99 zł
Lionelo Annet Tour Custom — Spersonalizowany wózek spacerowy

Annet Tour Custom Spersonalizowany wózek spacerowy

849,99 zł
Lionelo Cloe Custom — Spersonalizowany wózek spacerowy

Cloe Custom Spersonalizowany wózek spacerowy

899,99 zł

Więcej informacji Wózki personalizowane

Wózki dziecięce personalizowane

Wybór wózka to dla wielu rodziców nie lada wyzwanie – mnogość modeli i dostępnych wzorów nie ułatwia zadania. Jednak produkt ten będzie służył Wam przez dłuższy czas, dlatego warto znaleźć coś, co jest nie tylko funkcjonalne i wygodne dla malucha, ale także dopasowane do Waszego stylu. W lionelo stworzyliśmy opcję, dzięki której samodzielnie zaprojektujesz wygląd wózka. Personalizuj i ciesz się wyjątkowym modelem, który podkreśla indywidualny charakter Waszej rodziny!

lionelo – wózki dziecięce z opcją personalizacji

Personalizowana spacerówka lionelo to wózek wielofunkcyjny, który sprawdzi się zarówno dla maluszków, jak i nieco większych dzieci. Możesz przewozić w nim dziecko od urodzenia do mniej więcej 4. roku życia lub do wagi 22 kg (oprócz modelu Cloe, który zalecany jest dla dzieci od 6 miesięcy). Oprócz uniwersalności, wytrzymałości i niezawodności personalizowane modele wyróżniają się jeszcze jednym elementem – możesz wybrać własny kolor i stworzyć wyjątkowy projekt dopasowany do Twoich preferencji!

Opcja personalizacji dostępna jest dla wózków:

  • Annet Plus,
  • Annet Tour,
  • Julie One,
  • Cloe.

W tych modelach możesz zdecydować o kolorze nie tylko samego obicia, ale także ramy oraz obramowania felgi. Dzięki tej opcji stworzysz oryginalny wózek  z niepowtarzalnym zestawieniem barw!

Made By You – estetyka i komfort użytkowania

Rodzicielstwo to niezwykły etap w życiu, który dostarcza całej gamy emocji i stawia przed nami nowe wyzwania. Dlatego warto korzystać z ułatwień i wygody współczesnych rozwiązań. Jednym z nich są właśnie spacerówki, dzięki którym bobas może spokojnie odpoczywać podczas spaceru, a rodzic może cieszyć się wspólnymi chwilami i pokazywać maluchowi świat. Obecnie produkty te wyposażone są w szereg funkcji, dzięki którym możesz zrobić zakupy, iść na długą przechadzkę lub pozwiedzać bez obaw o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.

Nasze wózki dziecięce to zatem nie tylko atrakcyjny, personalizowany wygląd, ale także komfort użytkowania. Stworzyliśmy wózki, które zapewniają proste i intuicyjne funkcje, które znacznie ułatwią codzienne korzystanie – np. system auto-folding lub składanie jedną ręką. W dodatku oddychający materiał i wysokiej klasy wykończenie sprawia, że każdy model jest nie tylko wytrzymały, ale również komfortowy. Duże wygodne siedzisko i rozkładana budka XXL z dodatkową ochroną UV to tylko niektóre udogodnienia, które stworzyliśmy. Regulowany podnóżek oraz oparcie umożliwiające całkowite rozłożenie siedziska pozwalają na wygodny odpoczynek, gdy maluszek zmęczy się na spacerze. Wózki wyposażone są także w niezawodne koła wykonane z pianki EVA lub bezobsługowe koła PU.

Wózki dziecięce personalizowane – sprawdź projekt przed zamówieniem!

Personalizowany wózek dla dziecka to świetne rozwiązanie dla osób, które lubią wyrażać siebie i cenią sobie podkreślenie indywidualności. Własny dobór kolorów sprawia, że wykonany na zamówienie model będzie niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Aby ułatwić wybór odpowiednich rozwiązań, stworzyliśmy konfigurator 3D, dzięki któremu na bieżąco możesz monitorować zmiany, jakie wprowadzasz do swojego projektu.

Sprawdź, jak Twoja customizacja wygląda bezpośrednio na wózku – czy odcień ramy pasuje do koloru felgi? A może chcesz sprawdzić opcję z inną barwą obicia? Podgląd całości w czasie rzeczywistym i mnogość kolorów dostępnych w naszej ofercie sprawia, że z łatwością znajdziesz połączenie idealne.

Wózki personalizowane – nietuzinkowy wygląd i bezpieczeństwo!

Każdy wózek personalizowany jest także wyposażony w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które dbają o prawidłowe ułożenie maluszka oraz zapewniają mu komfort jazdy. Dodatkowym rozwiązaniem jest także pałąk, który z łatwością możesz rozpiąć, aby posadzić lub podnieść malucha. Opcja ta dedykowana jest także starszym dzieciom, które mogą już samodzielne wchodzić i wychodzić ze spacerówki.

Nasze wózki są także zgodne z europejską normą EN 1888, która określa reguły bezpieczeństwa oraz ujednolica i zaostrza metody badań dotyczące wózków dziecięcych.