Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Thomi Blue Navy – łóżeczko turystyczne

399,00 PLN

Dwupoziomowe łóżeczko turystyczne Lionelo Thomi Blue Navy

Łóżeczko turystyczne Lionelo Thomi to wielofunkcyjny produkt z przewijakiem i zabawkami – bezpieczne miejsce na odpoczynek, a dzięki funkcji kojca także na wesołą, samodzielną zabawę. W bocznej ściance umieszczone jest wejście z praktycznym suwakiem, z którego może skorzystać starsze dziecko. Łóżeczko jest odpowiednie dla maluchów od urodzenia do ok. 3. roku życia (lub osiągnięcia wagi 15 kg).

Łóżeczko turystyczne dwupoziomowe Lionelo Thomi Blue Navy

Bezpieczna konstrukcja

Lionelo Thomi posiada miękkie, materiałowe ścianki i osłonięte krawędzie, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort. Rozkładana konstrukcja jest wygodna i stabilna, a system LockGuard zabezpiecza przed przypadkowym złożeniem się łóżeczka. Wysoką jakość wykazały testy w laboratorium SGS — potwierdziły zgodność z europejskimi normami EN 716 i EN 12221.

Łóżeczko turystyczne dwupoziomowe Lionelo Thomi Blue Navy

Dwa poziomy materaca w Lionelo Thomi

W łóżeczku Lionelo Thomi Blue Navy możesz położyć materac na dwóch poziomach wysokości. W ten sposób będzie Ci łatwiej zająć się małym dzieckiem (do ok. 6. miesiąca życia), bez obciążania kręgosłupa. O prawidłową cyrkulację powietrza dbają boki, wykonane z przewiewnej siatki. Składany materac zapewnia maluchowi bezpieczną pozycję na płasko.

Łóżeczko turystyczne dwupoziomowe Lionelo Thomi Blue Navy

Łatwe składanie i praktyczny zestaw akcesoriów

Łóżeczko jest stabilne i lekkie jednocześnie, a dwa kółka ułatwiają przestawianie. Kompaktowe rozmiary po złożeniu i wygodna torba z uchwytem sprawiają, że Lionelo Thomi doskonale sprawdza się w podróży. Zestaw obejmuje praktyczne dodatki: przewijak, karuzelę z trzema zabawkami i organizer boczny. Pojemne kieszonki są przydatne na dziecięce akcesoria.

Łóżeczko turystyczne dwupoziomowe Lionelo Thomi Blue Navy

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Łóżeczko Lionelo Thomi - wymiary

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULO-THOMI BLUE NAVY
ModelLionelo Thomi Blue Navy
OpcjeSkładanie
Przedział wiekowyod 0m+
Maksymalna waga dziecka9 kg poziom górny
15 kg poziom dolny
Maksymalne obciążenie przewijaka5 kg
Regulacja wysokościTak, 2 poziomy
Waga produktu14 kg
KonstrukcjaStal
Materiały50% poliester, 50% len
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Thomi Blue Navy – łóżeczko turystyczne
Twoja ocena