Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Twee Go Grey Concrete — podwójny laktator elektryczny

229,00 PLN

Praktyczny, niezawodny i komfortowy laktator podwójny Lionelo Twee Go

Doceniasz wygodne i szybkie rozwiązania? Wiemy, że jest to ważne w opiece nad dzieckiem. Dlatego powstał podwójny laktator elektryczny Lionelo Twee Go, który pozwala na odciąganie mleka z jednej lub dwóch piersi jednocześnie. To urządzenie dwufazowe — w pierwszej fazie (masażu) przygotowuje pierś i pobudza laktację, a w drugiej przechodzi do właściwego poboru pokarmu. Sprawdź jego możliwości i dostosuj do swoich potrzeb!

Laktator elektryczny Lionelo Twee Go

Bezpieczna konstrukcja

Nakładki zostały wykonane z delikatnego i bezpiecznego silikonu, który dopasowuje się do kształtu kobiecych piersi. Butelka i woreczki na mleko nie posiadają szkodliwego BPA. Są łatwe w czyszczeniu, co pozwala zachować wysoki poziom higieny — w trosce o zdrowie Twoje i dziecka. Laktator Lionelo Twee Go spełnia wymogi RoHS, co potwierdził instytut EMC.

Laktator elektryczny Lionelo Twee Go

Łatwy w obsłudze laktator Lionelo Twee Go

Za pomocą czytelnego panelu z wyświetlaczem LED sprawdzisz parametry pracy laktatora, a szeroki zakres regulacji pozwoli Ci zmieniać ustawienia. Urządzenie ładowane jest za pomocą kabla USB, co sprawdza się w podróży. Mocny akumulator pozwala na bezprzewodową pracę nawet do 90. min na jednym ładowaniu. Laktator Lionelo Twee Go jest cichy, co gwarantuje komfort przy odciąganiu pokarmu.

Laktator elektryczny Lionelo Twee Go

Bogaty zestaw akcesoriów

Laktator Lionelo Twee Go jest gotowy do pracy od razu po wyjęciu z pudełka. W zestawie otrzymasz wszystkie niezbędne akcesoria: dwie butelki do mleka (150 ml), dwa smoczki z nakładkami, dwa lejki z pokrywkami, dwie torebki do przechowywania pokarmu, kabel USB i bawełniane etui.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Laktator Lionelo Twee Go - wymiary

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULOC-TWEE GO GREY CONCRETE
ModelLionelo Twee Go Grey Concrete
BPA freeYes
Tryby ssania9 levels
Tryby masażu5 levels
Wskaźnik mocy ssaniaYes
Wskaźnik mocy masażuYes
Wskaźnik bateriiYes
Technologia ssaniaDwufazowa (imitacja ssania dziecka)
WykonanieBPA Free
ZasilanieSieciowe lub akumulatorowe (do 90 minut pracy)
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Twee Go Grey Concrete — podwójny laktator elektryczny
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki