Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Malin Evo – łóżeczko z funkcją kołyski

399,99 PLN

Wielofunkcyjne łóżeczko Lionelo Malin Evo od 1. dnia życia

Lionelo Malin Evo to jeden produkt, który łączy trzy funkcje – standardowego łóżeczka, turystycznego i kołyski. Lekką i stabilną konstrukcję z łatwością przestawisz. Dzięki temu niemowlę będzie mogło spać tuż obok twojego łóżka, a także w ogrodzie lub na balkonie. Malin Evo jest odpowiednie dla dziecka od urodzenia do osiągnięcia wagi 9 kg (lub momentu, w którym zaczyna samodzielnie siadać).

Maksymalne bezpieczeństwo maluszka

Łóżeczko 3w1 wyposażone jest w gruby, odpowiednio twardy materac, który dba o bezpieczną dla malucha pozycję na płasko. Nawet podczas bujania (funkcja kołyski) utrzymane jest stabilne ułożenie materaca, bez efektu przechylania na boki. Możliwość uniesienia go pod kątem sprawdza się, gdy dziecko ma problem z ulewaniem pokarmu lub w czasie infekcji górnych dróg oddechowych. Lionelo Malin Evo to produkt zgodny z europejskimi normami EN 1130 i EN 16890.

Lionelo Malin Evo – kołyska dziecięca

Komfortowe drzemki w łóżeczku Lionelo Malin Evo

Wystarczy, że lekko go dotkniesz, a wprowadzisz w miarowy rytm kołysania. Z kolei za pomocą praktycznej blokady w każdej chwili zatrzymasz bujanie. Przewiewne, materiałowe ścianki są bezpieczne dla dziecka i zapewniają odpowiednie krążenie powietrza. Łóżeczko Lionelo Malin Evo posiada składaną budkę, która daje przyjemny cień i pomaga maluszkowi zasnąć, odcinając go od nadmiaru bodźców.

Lionelo Malin Evo od 1. dnia życia

Wygodne przenoszenie i praktyczne dodatki

Malin Evo składa się do kompaktowych rozmiarów małej walizki, a jego montaż w systemie klik-klik nie wymaga użycia narzędzi. W zestawie otrzymasz dwie miękkie zabawki do zawieszenia na budce i moskitierę, która zabezpieczy malucha przed insektami. Łóżeczko i materac posiadają zdejmowany pokrowiec, który możesz wyprać.

Wygodne przenoszenie i praktyczne dodatki

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance
   
       
           

Wymiary:

       
       
Lionelo Malin Evo        
   
   

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULO-MALIN EVO BEIGE SAND
ModelLionelo Malin Evo
NormyEN 1130:2019
Przedział wiekowy0-6 miesięcy
Przedział wagowydo 9 kg
Funkcje Kołyska, łóżeczko dziecięce, łóżeczko turystyczne
KonstrukcjaStal
Tapicerka - materiałPoliester
WyposażenieMaterac, torba, daszek, moskitiera, 2 zabawki
Wymiary91 x 60 x 74 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Malin Evo – łóżeczko z funkcją kołyski
Twoja ocena