Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Levi One Grey – fotelik samochodowy 9-36 kg

260,29 PLN

Uniwersalny fotelik samochodowy Lionelo Levi One Grey dla malucha i starszaka

Następny model po nosidełku — z fotelika Lionelo Levi One możesz zacząć korzystać już od ok. 6. miesiąca życia dziecka (jeśli samodzielnie siedzi). Zamontujesz go w samochodzie przodem do kierunku jazdy za pomocą pasów. Mocna konstrukcja i wielostopniowa regulacja sprawiają, że jest on bezpieczny oraz wygodny aż do ok. 12. roku życia (do wagi 36 kg).

Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Levi One Grey

Maksymalna ochrona potwierdzona testami

Fotelik Lionelo Levi One, wykonany w normie ECE R44/04, pozytywnie przeszedł zaawansowane crash-testy w Tass International, co jest gwarancją bezpieczeństwa. Posiada głęboki, wyprofilowany zagłówek i panele boczne, które podczas wypadku redukują siłę uderzenia. 5-punktowe pasy zapewniają młodszemu dziecku stabilność, a starszaka zabezpieczają pasy samochodowe.

Fotelik Lionelo Levi One

Łatwy montaż fotelika Lionelo Levi One

Wygodna i uniwersalna instalacja to zaleta, jeśli planujesz przekładać fotelik pomiędzy różnymi samochodami. Lionelo Levi One montowany jest na pasy samochodowe, a ich poprawny kierunek wyznaczają czerwone prowadnice.

Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Levi One Grey

Wielostopniowa regulacja

Korzystając z sześciu poziomów zagłówka, łatwo dopasujesz fotelik do dziecka. Przestronne, miękkie siedzisko zadba o komfort podróży. Podłokietniki odciążą ręce, a w sytuacji nagłego hamowania, utrzymają bezpieczny układ pasów.

Lionelo Levi One Grey – fotelik samochodowy 9-36 kg

Praktyczna konstrukcja i wytrzymała tapicerka

Fotelik Lionelo Levi One Grey posiada kompaktową budowę – możesz zdemontować oparcie i używać samej podstawki (dopuszczalne od 125 cm wzrostu dziecka). Zdejmowana tapicerka jest łatwa w czyszczeniu. Redukcyjna wkładka dla malucha Dri-Seat jest wygodna i przewiewna — dba o odpowiednią cyrkulację powietrza. Karta dziecka to ważny dodatek, który warto uzupełnić o dane, tj. grupa krwi, alergie czy choroby przewlekłe. Ta krótka informacja może przyspieszyć akcję ratunkową!

Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Levi One Grey

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Levi One Grey- wymiary

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Levi One Grey
SKUALO-LEVI ONE GREY
Przedział wagowy9-36 kg
Sposób montażuPas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem do kierunku jazdy
Dodatkowe informacjeWkładka redukcyjna
TestyTASS
Waga fotelika4,4 kg
FunkcjeRegulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Levi One Grey – fotelik samochodowy 9-36 kg
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki