Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Braam Red Burgundy – fotelik samochodowy 0-36 kg

849,00 PLN

Fotelik Lionelo Braam Red Burgundy z obrotową bazą — dla malucha i starszaka

Lionelo Braam to praktyczne rozwiązanie na lata. Fotelik w ponadczasowym stylu, osadzony na obrotowej bazie, to wygodne i bezpieczne miejsce dla dziecka w samochodzie. W ustawieniu tyłem możesz przewozić malucha do wagi 18 kg. Starszemu dziecku będzie wygodnie przodem nawet do 12. roku życia.

Fotelik samochodowy Lionelo Braam

Zaawansowane testy bezpieczeństwa

Fotelik Lionelo Braam, wykonany w normie ECE R44/04, pozytywnie przeszedł testy zderzeniowe w holenderskim instytucie Tass International. To bezpieczny model z zaawansowaną ochroną boczną (energochłonne materiały PP i EPS) i regulowanymi odbojnikami. 5-punktowe pasy stabilizują pozycję młodszego podróżnika. Starsze dziecko jest przypięte pasami samochodowymi.

Montaż w każdym samochodzie

Bez względu na to, czy Twoje auto posiada system Isofix, czy nie, fotelik Lionelo Braam to zawsze dobry wybór! Dzięki wysuwanym łącznikom w obrotowej bazie możesz wpiąć go w stałe punkty mocowania w samochodzie lub zainstalować za pomocą pasów. Noga stabilizująca to drugi punkt oparcia fotelika, który gwarantuje maksymalną stabilność.

Fotelik samochodowy 0-36kg Lionelo Braam Red Burgundy

Wszechstronna regulacja fotelika samochodowego Lionelo Braam

To model, który w pełni dostosowuje się do potrzeb stale rosnącego dziecka. 10 poziomów regulacji zagłówka to możliwość elastycznego dopasowania wysokości do wzrostu podróżnika. Regulacja kąta odchylenia (4 możliwości ustawienia przodem i pozycja półleżąca tyłem) dba o bezpieczeństwo niemowlęcia i starszaka podczas drzemki w samochodzie.

Fotelik samochodowy 0-36kg Lionelo Braam Red Burgundy

Praktyczna konstrukcja

Gdy obrócisz fotelik w stronę drzwi, łatwiej będzie Ci włożyć i przypiąć malucha. Wkładka redukcyjna Dri-Seat zapewnia komfort i dobrą wentylację. Wkładka lędźwiowa, przeznaczona dla niemowlaka, unosi plecy dziecka, dbając o zdrowy układ kręgosłupa. Antypoślizgowe nakładki utrzymują poduszki we właściwym miejscu. Zdejmowana tapicerka jest wytrzymała i łatwa w czyszczeniu. Co więcej, otrzymasz daszek, który możesz przypiąć do fotelika Lionelo Braam, aby osłonić dziecko przed słońcem. Przed podróżą pamiętaj, aby wypełnić kartę dziecka!

Fotelik samochodowy 0-36kg Lionelo Braam Red Burgundy

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Fotelik Lionelo Braam Red Burgundy z obrotową bazą — dla malucha i starszaka

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Braam
SKUALO-BRAAM RED BURGUNDY
Przedział wagowy0-36 kg
Przedział wiekowy0-12 lat
Sposób montażuIsofix + noga stabilizująca
Kierunek montażuTyłem lub przodem do kierunku jazdy
Dodatkowe informacjeWkładka redukcyjna
TestyTASS
Waga fotelika11,9 kg
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Braam Red Burgundy – fotelik samochodowy 0-36 kg
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki