Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Flower Grey Scandi — łóżeczko turystyczne

349,00 PLN

Praktyczne łóżeczko turystyczne Lionelo Flower Grey Scandi

Łóżeczko i kojec 2 w 1 Lionelo Flower to uniwersalny, dwupoziomowy model, który posiada bogaty zestaw akcesoriów. Wygodny odpoczynek i samodzielna zabawa w dużej, bezpiecznej przestrzeni — to możliwe! Łóżeczko turystyczne pozwala dziecku na spokojny sen, a funkcja kojca jest szczególne przydatna podczas opieki nad nim — od urodzenia do ok. 3. roku życia (max. obciążenie 15 kg).

Łóżeczko turystyczne dwupoziomowe Lionelo Flower Grey Scandi

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Stabilna, stalowa konstrukcja jest zgodna z europejską normą EN 716 (łóżeczko) i EN 12221 (przewijak), a testy w laboratorium SGS potwierdziły wysoką jakość wykonania. System LockGuard zabezpiecza przed przypadkowym złożeniem się kojca. Miękkie ścianki z osłonkami są w pełni bezpieczne dla małego dziecka. Wygodny materac dba o ułożenie w bezpiecznej pozycji na płasko.

Łóżeczko turystyczne dwupoziomowe Lionelo Flower Grey Scandi

Wygodne łóżeczko dla dziecka Lionelo Flower

Dwa ustawienia wysokości materaca umożliwiają komfortowe stosowanie łóżeczka Lionelo Flower Grey Scandi. Podwyższenie odciąża Twoje plecy i jest praktyczne aż do osiągnięcia przez dziecko wagi 9 kg. Z kolei niższy poziom służy maluchowi, który już samodzielnie siedzi (max. 15 kg) — może on wchodzić i wychodzić bocznym wejściem. Boki z siatki zapewniają stały dostęp do świeżego powietrza i pozwalają na nieprzerwaną obserwację malucha.

Łóżeczko turystyczne dwupoziomowe Lionelo FLower Grey Scandi

Funkcjonalny mebel dziecięcy

Dwa kółka ułatwiają przestawianie. Co więcej, łóżeczko turystyczne Lionelo Flower możesz szybko złożyć do kompaktowych rozmiarów i przenieść w wygodnej torbie transportowej, dołączonej do zestawu. Całość jest łatwa w czyszczeniu — wystarczy, że ją przetrzesz. Komplet zawiera zdejmowany przewijak z organizerem i pałąk z miękkimi zabawkami.

Łóżeczko turystyczne dwupoziomowe Lionelo Flower Grey Scandi

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Łóżeczko turystyczne — wygodne i praktyczne

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULO-FLOWER GREY SCANDI
ModelFlower
OpcjeSkładanie
Przedział wiekowyod 0m+
Maksymalna waga dziecka15 kg
Regulacja wysokościTak, 2 poziomy
Waga produktu10,4 kg
KonstrukcjaStal, tworzywo sztuczne
Materiały100% poliester
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Flower Grey Scandi — łóżeczko turystyczne
Twoja ocena