Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Margareet Q-Essence – nosidełko dla dziecka

199,00 PLN

Stylowe, wygodne i bezpieczne nosidełko dla dziecka Lionelo Margareet Q-Essence

Bliskość i swoboda ruchów podczas wspólnych spacerów? Tylko z nosidłem Lionelo Margareet! Może ono towarzyszyć Wam już od 4. miesiąca życia dziecka, zapewniając komfort i poczucie bezpieczeństwa aż do osiągnięcia przez nie wagi 20 kg. Niemowlę tuż obok Ciebie będzie spokojne, a razem przemierzycie trasy, w które trudno jest wjechać wózkiem. Nosidło dba o zdrowy układ bioder i kręgosłupa malucha, co potwierdził Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawów Biodrowych (IHDI). IHDI - Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawów Biodrowych – to przedsięwzięcie typu non-profit. Ich celem jest zapewnienie edukacji pacjentom, rodzinom i lekarzom jako najbardziej wszechstronnego i wiarygodnego źródła wiedzy na temat dysplazji stawu biodrowego w różnych jej postaciach. IHDI rekomenduje pieluszki i nosidełka, które wpierają zdrowy rozwój bioder.

Lionelo Margareet Q-Essence

Bezpieczna konstrukcja i stabilna pozycja dziecka

W nosidle Lionelo Margareet łatwo ułożysz niemowlę w pozycji, która jest odpowiednia na danym etapie rozwoju. Kręgosłup malucha zachowa naturalne wygięcie w kształcie litery C, a biodra będą bezpieczne w stabilnym ułożeniu. Klamra z podwójnym zabezpieczeniem utrzymuje całość, dając gwarancję bezpieczeństwa, co potwierdziły testy w laboratorium TÜV SÜD.

Lionelo Margareet Q-Essence

Regulowane nosidełko Lionelo Margareet

Konstrukcja pozwala na trzy sposoby noszenia dziecka, odpowiednie do Waszych, zmieniających się potrzeb. Przygotowując się do spacerów z maluchem, możesz skrócić panel, a wygodny zagłówek pomoże stabilnie utrzymać jego głowę. Dostosuj długość szelek i szerokość pasa, aby nosidło Lionelo Margareet było wygodne także dla Ciebie!

Lionelo Margareet Q-Essence

Miękka bawełna i praktyczne dodatki

Nosidło zostało uszyte z naturalnej, bawełnianej tkaniny, która jest bezpieczna i komfortowa dla skóry małego dziecka. Niewielka kieszonka sprawdzi się na podręczne akcesoria, tj. telefon, klucze czy karta. Z kolei kaptur osłoni malucha przed wiatrem. Szybko przekonasz się, jak wygodne są spacery z Lionelo Margareet!

Lionelo Margareet Q-Essence

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Nosidełko Lionelo Margareet - wymiary

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULO-MARGAREET Q-ESSENCE
ModelLionelo Margareet Q-Essence
Przedział wagowydo 20 kg
Przedział wiekowyod 4 miesiąca
Pozycje noszeniaDziecko z przodu przodem do rodzica
Dziecko z przodu tyłem do rodzica
Dziecko z tyłu przodem do rodzica
MateriałyWnętrze, pas biodrowy i pasy naramienne, przedni panel - 100% Bawełna, pasy regulacyjne - 100% Poliester
Waga produktu0,54 kg
CertyfikatyMiędzynarodowy Instytut Dysplazji Stawów Biodrowych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Margareet Q-Essence – nosidełko dla dziecka
Twoja ocena