Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Otto Cozy Grey — leżaczek bujaczek

299,00 PLN

Automatyczny leżaczek-bujaczek Lionelo Otto Cozy Grey

Już od 1. dnia życia dziecka skorzystacie z wygodnego leżaczka-bujaczka Lionelo Otto! To przestrzeń idealna do wesołej zabawy i spokojnego odpoczynku. Lekka konstrukcja z regulowanym pałąkiem i miękkimi, kolorowymi zawieszkami w kształcie zwierząt angażuje malucha do chwytania, pobudzając jego ciekawość. Poznaj ten leżaczek jeszcze bliżej!

Lionelo Otto Cozy Grey — leżaczek bujaczek

Pełne dopasowanie do dziecka

5-punktowe pasy zabezpieczają małego odkrywcę, układając go w odpowiedniej pozycji, a miękka poduszka podtrzymuje jego głowę. Antypoślizgowe nakładki dbają o stabilność całej konstrukcji i nie rysują podłogi. Weryfikacja w laboratorium Intertek potwierdziła zgodność z europejskimi normami EN 16232 i EN 71.

Lionelo Otto Cozy Grey — leżaczek bujaczek

Regulowany, a więc dopasowany

W bujaczku Lionelo Otto skorzystasz z pięciu prędkości huśtania, które dopasujesz do potrzeb dziecka (do osiągnięcia wagi 9 kg lub momentu, gdy zacznie sam siadać). Wbudowany timer pozwoli Ci na ustawienie bujania na 15, 30 lub 45 minut. Leżaczek posiada miękki pokrowiec, który sprawia, że maluszkowi jest miło i przytulnie.

Lionelo Otto Cozy Grey — leżaczek bujaczek

Do domu i na wycieczki — leżaczek bujaczek Lionelo Otto

Doskonale sprawdza się w każdym miejscu — bujaczek Lionelo Otto Cozy Grey złożysz na płasko, co jest wygodne podczas przechowywania lub transportu. Może pracować podłączony do zasilania lub przy użyciu baterii (4 x LR14), co pozwala na 180 godzin bezprzewodowego bujania. Tkaniny możesz zdjąć i wyprać. Co więcej, Lionelo Otto nie wymaga narzędzi do montażu — od razu po wyjęciu z pudełka jest gotowy do użycia.

Lionelo Otto Cozy Grey — leżaczek bujaczek

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Funkcjonalny od 1. dnia życia dziecka — leżaczek-bujaczek Lionelo Otto Grey Concrete

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULO-OTTO COZY GREY
ModelLionelo Otto Cozy Grey
CertyfikatyINTERTEK
KonstrukcjaStal + tworzywo sztuczne PP
Pasy bezpieczeństwaTak, 5 - punktowe
Tapicerka - materiał100% poliester
ZasilanieZasilacz, baterie 4xLR14
WyposażeniePrzewód USB
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Otto Cozy Grey — leżaczek bujaczek
Twoja ocena