Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Kategoria Rowerki biegowe

Rowerki biegowe
 1. Bart Tour Pink Bubblegum

  Rowerek biegowy

  349,99 PLN
 2. Bart Tour Grey Stone

  Rowerek biegowy

  349,99 PLN
 3. Bart Tour Blue Sky

  Rowerek biegowy

  349,99 PLN
 4. Arie Graphite

  Rowerek biegowy

  249,99 PLN
 5. Arie Lemon Yellow

  Rowerek biegowy

  249,99 PLN
 6. Arie Indygo

  Rowerek biegowy

  249,99 PLN
 7. Arie Bubblegum

  Rowerek biegowy

  249,99 PLN
 8. Bart Air Blue Navy

  Rowerek biegowy

  399,99 PLN
 9. Bart Air Sporty Black

  Rowerek biegowy

  399,99 PLN
 10. Bart Air Green Forest

  Rowerek biegowy

  399,99 PLN
 11. Bart Air Pink Violet

  Rowerek biegowy

  399,99 PLN
 12. Bart Goldie

  Rowerek biegowy

  299,99 PLN
 13. Bart Bubblegum

  Rowerek biegowy

  299,99 PLN
 14. Bart Sky Blue

  Rowerek biegowy

  299,99 PLN
 15. Alex Bublegum

  Rowerek biegowy

  199,99 PLN
 16. Alex Blue Denim

  Rowerek biegowy

  199,99 PLN
 17. Alex Turquoise

  Rowerek biegowy

  199,99 PLN
 18. Alex Orange

  Rowerek biegowy

  199,99 PLN

Rowerki biegowe dla dziewczynek i chłopców nadadzą nowej definicji wspólnym wypadom na spacery, zarówno w mieście, jak i na łonie natury. Wypełni je aktywnie spędzony czas i dużo radości. Twoje dziecko spojrzy na świat z innej perspektywy, a biegówka poprzez zabawę rozwinie jego umiejętności motoryczne. Nie ma przecież nic lepszego, niż połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Rowery biegowe – od kiedy dzieci mogą z nich korzystać?

Pierwszy rowerek biegowy zaleca się kupić w momencie, gdy dziecko rozpocznie  2. lub 3. rok życia. Jest to sprawa bardzo indywidualna. Należy przy tym zwracać uwagę na wzrost dziecka, by jego nogi bez problemu dotykały podłoża.

 Dzięki regulacji siodełka oraz kierownicy rowerki można dostosować do rozmiaru każdego dziecka. Co ważne, produkty tej kategorii od Lionelo  mają obciążenie aż do 30 kilogramów.

Rowerek biegowy od Lionelo – design dla każdego dziecka

W naszej ofercie z pewnością znajdziesz wymarzone rowerki biegowe dla chłopców i dziewczynek. Posiadamy modele w przeróżnych opcjach kolorystycznych – od stonowanej szarości, przez odcienie niebieskiego, uroczego różu, fioletu aż do żywych odcieni żółci i pomarańczy. Ten wyjątkowy design z pewnością przypadnie do gustu zarówno rodziców, jak i malucha.

Rowerki biegowy od Lionelo posiadają klasyczne ramy wykonane ze stali bądź nieco bardziej fantazyjne, o sportowej sylwetce. Te ostatnie odlane zostały ze stopu magnezu. Jak zbudowane są rowerki dziecięce biegowe?

To, co charakteryzuje rowerek biegowy, to brak pedałów. Dzieci siedząc na siodełku, odpychają się nóżkami od podłoża. Tak uruchamia się cały mechanizm pojazdu, aktywnie angażując ich mięśnie i całe ciało.

Rowerek biegowy dla dziecka zbudowany jest w bardzo prosty sposób, jednak z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Posiada wygodne siodełko z eko-skóry. W zależności od modelu jego regulacja waha się najczęściej od 30 cm do 42 cm, kierownicy 50 cm do 58 cm. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami w opisie produktu, ponieważ wartości mogą się nieznacznie różnić.

Ponadto do kierownicy roweru zamontowano rączki antypoślizgowe i osłony z bezpiecznego materiału zapobiegające urazom

Wszystkie rowerki biegowe dla najmłodszych zostały przebadane przez niezależną jednostkę certyfikującą – laboratorium TÜV SÜD. Potwierdziła ona, że produkty spełniają europejską normę EN 71.

Dlaczego warto wyposażyć się w rower biegowy?

Rowerek biegowy doskonale rozwija koordynację ruchową Twojej pociechy. Maluchy angażują w jego poruszanie wiele mięśni. Wzmacnia to ich siłę i wpływa na rozwój motoryczny, na równowagę, uczy manewrów i refleksu. Ponadto korzystanie z niego przełoży się na łatwiejszą zmianę w przyszłości  na klasyczny rower.

Rowerek odpychany jest dobrym wyborem dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dziecko z pewnością będzie czerpało dużo radości z tej nowej aktywności i wraz ze swoimi bliskimi spędzi świetne chwile na łonie natury. Twój mały biegacz może korzystać z niego również w mieście, na placach zabaw i w parkach – pamiętajmy jednak, aby w tych miejscach zapewnić maksymalne bezpieczeństwo maluchowi.

Zakup rowerku to doskonały pomysł na zaciśnięcie więzi dziecka z rodzicami. Wspólnie spędzony czas pozytywnie wpływa na relacje i umacnia je. Dodatkowo buduje on wewnętrzną pewność siebie i odwagę dzieci, ponieważ są one w stanie poradzić sobie z różnymi manewrami, takimi jak skręcanie czy zachowanie równowagi.

Jakie koła mają rowerki biegowe Lionelo?

 • Koła pompowane, czyli najbardziej klasyczne i wygodne. Wyróżniają się wysoką amortyzacją i komfortem jazdy. Koła PU, czyli bezobsługowe Wykonano je poliuretanu, odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Są zbudowane z pianki, powleczonej gumą. Poza lekkością dodatkowym atutem jest fakt, że nie da się ich przebić.

Koła piankowe są lekkie, wodoodporne, przyjazne dla portfela i również nie trzeba ich dopompowywać. Rowerki biegowe dla dzieci z takimi oponami dobrze sprawdzą się w mieście oraz na podwórku.