Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Kategoria Rowerki trójkołowe

Rowerki trójkołowe Rowerki trójkołowe
 1. Haari Blue Navy

  Rowerek trójkołowy

  399,99 PLN
 2. Tris Green Lime

  Rowerek trójkołowy

  469,99 PLN
 3. Tris Candy Rose/Grey

  Rowerek trójkołowy

  469,99 PLN
 4. Tris Jeans

  Rowerek trójkołowy

  469,99 PLN
 5. Kori Grey Stone

  Rowerek trójkołowy

  499,99 PLN
 6. Kori Blue Navy

  Rowerek trójkołowy

  499,99 PLN
 7. Kori Red Burgundy

  Rowerek trójkołowy

  499,99 PLN
 8. Tris Stone Grey

  Rowerek trójkołowy

  469,99 PLN
 9. Haari Bubblegum

  Rowerek trójkołowy

  399,99 PLN
 10. Haari Stone Grey

  Rowerek trójkołowy

  399,99 PLN
 11. Haari Jeans

  Rowerek trójkołowy

  399,99 PLN

Rowerki dla dzieci trójkołowe w pewnym okresie życia mogą zastąpić wózek spacerowy – posiadają równie wygodne siedzisko i duży daszek. Sprawdzą się zwłaszcza w momencie, gdy malucha zaczyna ciekawić świat i rozpiera go energia, a niekoniecznie ma on jeszcze tyle siły, aby przejść określony dystans. Taki sprzęt zaangażuje jego nóżki do pracy, ale i pozwoli na chwilę wytchnienia. To dla niego zupełnie nowe doświadczenie, pozwalające rozbudować motorykę i wzmacniać mięśnie. Dzięki niemu czas na świeżym powietrzu wypełni zabawa oraz uśmiech. Dodatkowo na rowerku trójkołowym bardzo dobrze obserwujesz postępy rozwojowe Twojego malucha i wspólnie z nim cieszysz się z jego małych-wielkich sukcesów.

Od kiedy dziecko może jeździć na rowerkach trójkołowych?

Rowerek spacerowy, podobnie jak rowerek biegowy, nie jest przeznaczony dla najmłodszych dzieci. Zaleca się korzystanie z niego od 18. miesiąca życia.

Co ważne, trójkołowy rowerek od Lionelo ma maksymalne obciążenie do 25 kg, czyli z powodzeniem pojedzie na nim nawet pięciolatek! To sprzęt, który rośnie razem z Twoją pociechą. Posiada szereg regulowanych części oraz modułową konstrukcję z możliwością późniejszego demontażu komponentów. Jeśli usuniesz poszczególne elementy, takie jak uchwyt do pchania, barierki i budkę, powstaje z niego jeździk. To właśnie on idealnie sprawdzi się jako pierwszy rowerek i rozpocznie z Twoim maluchem nową przygodę. Poza tym znajomość z tego typu sprzętem wpłynie pozytywnie na późniejszą naukę jazdy na rowerze klasycznym.

Jak wybrać rowerek trójkołowy dla malucha?

Podstawowym kryterium jest wiek dziecka. Jak już wspominaliśmy, rowerek trójkołowy przystosowaliśmy dla dzieci już od 18. miesiąca życia. Bardzo ważne jest, aby dopasować go do wzrostu dziecka poprzez regulację poszczególnych elementów, by ten czuł się w nim w pełni komfortowo i miał zachowany odpowiedni zakres ruchu.

Warto także zwrócić uwagę na możliwość zainstalowania akcesoriów. Nasze rowerki na trzech kółkach mają w zestawie dodatki, takie jak dzwonek, uchwyt na napój czy torba, gdzie schowasz ulubione zabawki. Modele z linii Kori mają na przykład wbudowany koszyk, aby przechowywać w nim drobiazgi.

Jakie zalety mają nasze rowerki trójkołowe dla dzieci?

Trójkołowy rowerek dla dzieci od Lionelo został wyposażony w daszek przeciwsłoneczny w rozmiarze XXL. Co ciekawe, budka jest ochroną nie tylko przed promieniowaniem UV i zjawiskami atmosferycznymi, lecz ogranicza szkodliwe bodźce docierające do dziecka – takie jak migające światła czy uporczywy hałas. Dodatkowo wyposażono ją w elementy odblaskowe oraz okienko, przez które rodzic i maluch mogą się widzieć.

Pasy bezpieczeństwa w tych pojazdach są 3-punktowe. Na ich powierzchni są materiałowe nakładki, miękkie i przyjazne dla wrażliwej skóry Twojego dziecka. Podtrzymują one prawidłową pozycję i wraz z barierką tworzą bezpieczną ochronę. Dodatkowo pedały umieszczone przy przednim kole mają chropowatą powierzchnię z wypustkami, aby nóżki dziecka nie ślizgały się na ich powierzchni. Dla rodzica zamontowano rączkę, którą można łatwo przepiąć tak, by dziecko samo sterowało pojazdem i wskazywało kierunek jazdy.

Rower trójkołowy od Lionelo posiada obrotowe siedzisko i regulację oparcia. Dostosować możemy także wysokość rączki do aktualnych potrzeb rodzica. Dzięki temu, jeśli dziecko przestanie pedałować lub będzie w trakcie nauki jazdy, rowerek trójkołowy będzie bardzo wygodny w prowadzeniu dla opiekuna.

Wszystkie sprzęty od Lionelo objęte są  dożywotnim okresem gwarancji. Nie płacisz za to żadnych dodatkowych opłat, ponieważ po dokonaniu zakupu automatycznie stajesz się uczestnikiem programu Lionelo Assistance. Jest to pakiet usług, który nasz zespół stworzył w trosce o każdego klienta. W zakres świadczeń wchodzi również naprawa door-to-door – to kurier odbiera od Ciebie sprzęt, nie musisz go nigdzie zanosić.

Poznaj modele trójkołowców dostępne w Lionelo

Oferujemy 3 modele  pojazdów dla dzieci z tej serii: Haari, Tris oraz Kori. Różnią się one niektórymi funkcjami. Zachęcamy do zapoznania się z opisem i specyfikacją poszczególnych artykułów. To bardzo istotne, by przed dokonaniem zakupu dokładnie dopasować rowerek do potrzeb dzieci i rodziców.

Rowerki trójkołowe Lionelo, czyli intuicyjny montaż i łatwy transport

Zależało nam, by rowery trójkołowe dla dzieci były funkcjonalne. Stworzyliśmy więc pojazd niewymagający użycia narzędzi przy montażu. Wszystkie części połączysz za pomocą intuicyjnych zaczepów.

Zespół naszych projektantów zadbał o to, aby atrakcyjny design pojazdów szedł w parze z łatwością ich użycia. Przewożenie tego typu sprzętu w bagażniku auta nie jest problemem. Doskonale wiemy, że czasem przed wyjściem z domu liczy się każda minuta – jest wręcz na wagę złota. Przygotowaliśmy bezpieczną i funkcjonalną konstrukcję, która w łatwy sposób przetransportujesz. Opracowany przez nas rowerek trójkołowy składany pozwoli na swobodne przenoszenie go w różne miejsca. Dzięki temu nie musimy ograniczać się do spacerów i aktywności tylko w naszej okolicy, ale i wybrać się na wycieczkę do lasu czy nad jezioro.

Jakie koła ma rowerek trójkołowy?

W naszych modelach zastosowano koła bezobsługowe PU. Opony z pianki, które wzmocniono zewnętrzną warstwą gumy, zapewniają wysoką amortyzację. Są one lekkie i wytrzymałe, posiadają bardzo dobrą przyczepność i odpowiednią stabilność. Przy tylnych kołach zastosowano bieżnik oraz hamulec, aby rodzic mógł kontrolować pojazd. Koła PU mają również ten atut, że nie ulegają  przebiciom ani przetarciom.