Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Neal Black Onyx – fotelik samochodowy i-Size

349,00 PLN

Bezpieczny i wygodny fotelik samochodowy Lionelo Neal Black Onyx w normie i-Size

Lionelo Neal to propozycja dla dzieci w przedziale od 100 do 150 cm wzrostu. Fotelik zapewnia komfort, bezpieczeństwo i swobodę, jakiej potrzebuje starszy podróżnik. Szerokie, ergonomiczne oparcie jest odpowiednie dla dzieci o różnej budowie ciała, a wzmocniona konstrukcja gwarantuje pełną ochronę w sytuacji wypadku drogowego.

Fotelik samochodowy 15-36kg Lionelo Neal I-Size Black Onyx

Wytyczne normy i-Size

Dopasowanie fotelika Lionelo Neal na podstawie wzrostu, a nie wagi to wyznacznik, który zwiększa bezpieczeństwo dziecka w samochodzie. Wymogiem normy i-Size są także restrykcyjne testy zderzeniowe, które sprawdzają konstrukcję i systemy bezpieczeństwa w ekstremalnych warunkach. Wykonany zgodnie z tymi wytycznymi (europejska norma ECE R129) Lionelo Neal to zdecydowanie dobry wybór — energochłonne materiały (PP i EPS) absorbują energię uderzeniową w czasie kolizji, a boczne wzmocnienia zagłówka zabezpieczają głowę i szyję.

Łatwy montaż zapewniający stabilność

Fotelik samochodowy i-Size Lionelo Neal zainstalujesz w systemie Isofix, który wyklucza ryzyko błędnego montażu. Gdy poprawnie go przypniesz, pojawią się zielone wskaźniki — to czytelny znak, że możesz ruszać w drogę. System Double Lock Isofix to dodatkowe zabezpieczenie przed przypadkowym wypięciem się fotelika. Możliwy jest także montaż za pomocą pasów.

Lionelo Neal Black Onyx – fotelik samochodowy i-Size

Szeroki zakres regulacji fotelika Lionelo Neal

Korzystając z czternastu poziomów wysokości, z łatwością ustawisz zagłówek w sposób, który zapewni maksymalną ochronę. Dzięki trzem poziomom pochylenia oparcia odchylisz je do tyłu na czas drzemki, dbając o to, aby głowa dziecka nie opadała do przodu.

Lionelo Neal Black Onyx – fotelik samochodowy i-Size

Długie podróże bez zmęczenia

Wentylowane siedzisko z miękką i wytrzymałą tapicerką zachęca dziecko do korzystania z fotelika. Materiał jest łatwy w czyszczeniu – możesz go zdjąć i wyprać. Dodatkiem jest karta dziecka, którą warto uzupełnić o dane, tj. grupa krwi, choroby przewlekłe czy alergie, na wypadek akcji ratunkowej.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Fotelik samochodowy 15-36kg Lionelo Neal I-Size Red Burgundy- wymiary

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Neal Black Onyx
SKUALO-NEAL BLACK ONYX
Przedział wagowy15-36 kg
Przedział wzrostowyod 100 do 150 cm
Przedział wiekowy3-12 lat
Sposób montażuPas samochodowy, Isofix + pas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem do kierunku jazdy
Zgodny z i-SizeTak
Waga fotelika7 kg
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Neal Black Onyx – fotelik samochodowy i-Size
Twoja ocena