Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Antoon RWF Carbon – fotelik samochodowy i-Size

799,00 PLN

Wygodne podróże z Lionelo Antoon RWF Carbon aż do 4. roku życia

Lionelo Antoon RWF wykonany został zgodnie z homologacją i-Size, według której fotelik dopasowuje się do dziecka na podstawie wzrostu. To bezpieczny wybór dla malucha od urodzenia do ok. 4. roku życia (od 40 do 105 cm wzrostu). Dzięki zastosowaniu obrotowej bazy Isofix, gwarantuje stabilność i jednocześnie wysoki poziom komfortu. Pozwala na bezpieczne przejazdy tyłem (w pozycji RWF) przez cały okres użytkowania.

Fotelik samochodowy 0-18kg Lionelo Antoon RWF

Fotelik i-Size — dopasowany do dziecka

Homologacja i-Size to najnowsza norma zapewniająca dziecku maksymalny poziom bezpieczeństwa w samochodzie. Maluch jest stabilny dzięki przypięciu 5-punktowymi pasami, a wzmocniona konstrukcja boków z regulowanymi odbojnikami zwiększa ochronę na wypadek kolizji, absorbując siły uderzeniowe. Produkt jest zgodny z europejską normą ECE R 129.

Fotelik samochodowy 0-18kg Lionelo Antoon RWF

Montaż gwarantujący stabilność

Lionelo Antoon RWF Carbon osadzony jest na obrotowej bazie z nogą stabilizującą, co daje gwarancję poprawnej instalacji. Montaż polega na wpięciu łączników Isofix w stałe punkty mocowania w samochodzie i wyregulowaniu nogi stabilizującej. Zielone znaczniki sygnalizują poprawność i oznaczają gotowość do drogi. Możliwość obrotu o 360° ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z fotelika.

Fotelik samochodowy 0-18kg Lionelo Antoon RWF

Wielostopniowa regulacja w foteliku samochodowym Lionelo Antoon RWF

10-stopniowa regulacja wysokości pozwala na pełne dopasowanie zagłówka do wzrostu dziecka. W pozycji RWF Antoon zapewnia małemu podróżnikowi bezpieczną pozycję półleżącą, z kolei przy montażu przodem do kierunku jazdy pozwala na cztery poziomy odchylenia oparcia.

Fotelik samochodowy 0-18kg Lionelo Antoon RWF

Wygodnie i bezpiecznie

Wkładka redukcyjna Dri-Seat dba nie tylko o komfort, ale także o odpowiednią wentylację. Przyjemna w dotyku tapicerka jest łatwa w czyszczeniu — możesz ją zdjąć i wyprać. Funkcjonalnym dodatkiem jest odpinany daszek, który osłania dziecko przed nadmiernym słońcem. Do fotelika 0-18 Antoon RWF dołączona jest karta dziecka. Warto ją wypełnić – w czasie wypadku informacje o grupie krwi, chorobach przewlekłych czy alergiach mogą przyspieszyć akcję ratunkową!

Fotelik samochodowy 0-18kg Lionelo Antoon RWF

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Wielostopniowa regulacja w foteliku samochodowym Lionelo Antoon RWF

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Antoon RWF Carbon
SKUALO-ANTOON RWF CARBON
Przedział wagowy0-18 kg
Przedział wzrostowy40 - 105 cm
Przedział wiekowy0-36 miesięcy
Sposób montażuIsofix + noga stabilizująca
Kierunek montażuTyłem lub przodem do kierunku jazdy
Zgodny z i-SizeTak
Dodatkowe informacjeWkładka redukcyjna
Waga fotelika12,35 kg
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Antoon RWF Carbon – fotelik samochodowy i-Size
Twoja ocena