Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Babyline 8.1 - kamera do niani elektronicznej

149,00 PLN

Dodatkowa kamera do Lionelo Babyline 8.1

Dodatkowa kamera do niani elektronicznej Babyline 8.1 pozwala poszerzyć obszar podglądu pokoju dziecka. Dzięki możliwości połączenia do 4 kamer z jednym odbiornikiem, rodzice mają pewność kontroli poczynań maluszka, bez względu na to, gdzie maluch będzie się przemieszczał. Kamery mogą być także ustawione w różnych miejscach, co jest bardzo przydatne np. przy bliźniętach czy dzieciach swobodnie poruszających się po kilku pomieszczeniach.

Kamera Lionelo Babyline 8.1

Praktyczne rozwiązania

Zastosowanie odpowiedniej soczewki pozwala kamerze na przekazywanie czytelnego, szczegółowego obrazu. Wyświetlane wideo będzie czytelne i wyraźne niezależnie od pory dnia czy nocy – nawet w kompletnej ciemności. Automatyczny tryb nocny sprawia, że niania sama dopasowuje odpowiednie parametry do danej pory dnia. Kamera posiada specjalne diody IR, które nie emitują czerwonej poświaty, dzięki czemu nie wpłyną negatywnie na spokojny sen dziecka.

Kamera Lionelo Babyline 8.1

Szczegółowy obraz

Kamera zapewnia stabilną i dobrą jakość połączenia bez względu na przeszkody, dzięki transmisji 2,4 GHz. Możliwość dwukrotnego przybliżania sprawia, że kamera wychwyci każdy ważny szczegół, by jeszcze lepiej wesprzeć rodziców w opiece nad maluszkiem. Odbiornik wyposażono w duży (4,3 cala) kolorowy wyświetlacz i uchwyt podtrzymujący. Dzięki szerokiemu kątowi widzenia (110°) kamera jest w stanie zapewnić podgląd dużego obszaru.

 Lionelo Babyline 8.1

Uspokajające kołysanki

Głośnik wbudowany w kamerę pozwala także na odgrywanie 4 kojących melodii, włączanych zdalnie przez rodzica w odpowiednim momencie. Głośność dźwięków można swobodnie regulować. Istnieje również opcja zapętlenia wybranej melodii lub zapętlenia całej playlisty.

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 8.1

Większy, bardziej przejrzysty ekran

Chcąc mieć pewność, że z pociechą wszystko dobrze, warto mieć pełny podgląd. Niania elektroniczna Babyline 8.1 posiada duży ekran o przekątnej 4,3 cala. Sprawia to, że nawet jeśli postawisz ekran nieco dalej od siebie, będziesz mieć pełną widoczność na zachowanie maluszka i jego reakcje na melodie i głos, którymi możesz operować klawiszami znajdującymi się poniżej. Możliwość dwukrotnego przybliżania pozwala na jeszcze bardziej szczegółowy podgląd.

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 8.1

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Kamera do niani elektronicznej Lionelo Babyline 8.1 - wymiary

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULOC-BABYLINE 8.1 CAMERA
ModelLionelo Babyline 8.1
Zasięg50 m w pomieszczeniu, 300 m na zewnątrz
KomunikacjaDwustronna
WyświetlaczDuży ekran 4,3
ObiektywCMOS 640 x 480 px
Kąt widzenia110 stopni
Transmisja2,4 GHz
ZasilanieZasilacz lub bateria
Wbudowana bateriaTak
Pojemność bateriiPojemna bateria 1800 mAh
Tryb nocnyTak
Zasięg w trybie nocnymdo 5 m (czujnik światła)
Czujnik temperaturyTak
Czujnik światłaTak
KołysankiTak, 4 melodie
ZestawKamera, Ładowarka, Kołki montażowe
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Babyline 8.1 - kamera do niani elektronicznej
Twoja ocena