Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Bestseller

Lionelo Hugo Leather Black – fotelik samochodowy 15-36 kg

329,00 PLN

Komfortowy fotelik samochodowy Lionelo Hugo Leather Black dla starszaka

Elegancki, wygodny, uniwersalny — taki jest fotelik 15-36 kg Lionelo Hugo. To model odpowiedni dla dziecka od ok. 3. do 12. roku życia. Posiada szerokie, ergonomiczne siedzisko z wielostopniową regulacją zagłówka. Zapewnia komfort i pełne dopasowanie, a wzmocnione panele boczne zwiększają ochronę w czasie wypadku.

Fotelik samochodowy 15-36kg Lionelo Hugo Leather Black

Zaawansowane crash-testy

Wiemy, jak bardzo dbasz o bezpieczeństwo dziecka, dlatego po wykonaniu fotelika (zgodnie z normą ECE R44/04), poddaliśmy go testom zderzeniowym w renomowanym instytucie Tass International. Przeszedł je pozytywnie, co gwarantuje najwyższy poziom ochrony. Fotelik Lionelo Hugo posiada masywną konstrukcję boków i głęboki, wzmocniony zagłówek, który utrzymuje głowę dziecka zawsze w bezpiecznym miejscu.

Fotelik samochodowy 15-36kg Lionelo Hugo Leather Black

Montaż fotelika Lionelo Hugo w każdym samochodzie

Bez względu na to, czy Twoje auto posiada system Isofix, czy nie – Lionelo Hugo to odpowiedni wybór! Posiada wysuwane łączniki, więc możesz zainstalować fotelik za ich pomocą albo przy użyciu pasów. Plastikowe prowadnice wyznaczają ich poprawny kierunek i utrzymują je we właściwym miejscu.

Fotelik samochodowy 15-36kg Lionelo Hugo Leather Black

Funkcjonalne dodatki

Wytrzymała tapicerka dba o komfort i odpowiednią wentylację, a gdy chcesz ją odświeżyć, możesz ją zdjąć i wyprać. Dzięki wysuwanym uchwytom na kubek ulubiony napój zawsze jest na wyciągnięcie ręki. Przed podróżą wypełnij kartę dziecka, która przyspieszy akcję ratunkową w czasie kolizji drogowej.

</div>

Pełne dopasowanie do dziecka

Zagłówek z 7-stopniową regulacją wysokości jest wygodny dla dziecka w całym przedziale wagowym i łatwy w obsłudze. Fotelik Lionelo Hugo wyposażony jest także w podłokietniki, które odciążają ręce w czasie długich podróży samochodem.

</div>

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Fotelik Lionelo Hugo — dopasowany do dziecka

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Hugo
SKUALO-HUGO LETHER BLACK
Przedział wagowy15-36 kg
Przedział wiekowy3-12 lat
Sposób montażuPas samochodowy, Isofix + pas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem do kierunku jazdy
TestyTASS
Waga fotelika5,5 kg
FunkcjeRegulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Hugo Leather Black – fotelik samochodowy 15-36 kg
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki