Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Hugo Red Chili – fotelik samochodowy 15-36 kg

349,00 PLN

Komfortowy fotelik dla starszaka – Lionelo Hugo Red Chili

Lionelo Hugo to praktyczny fotelik dla dziecka w przedziale od 15 do 36 kg. Wygodne podłokietniki i szeroki zakres regulacji pozwalają na wielogodzinne, samochodowe wycieczki bez zmęczenia. Solidna konstrukcja zwiększa poziom ochrony w sytuacji wypadku drogowego.

Fotelik samochodowy 15-36kg Lionelo Hugo Red Chili

Bezpieczeństwo potwierdzone przez Tass International

Rygorystyczne testy zderzeniowe dają gwarancję bezpiecznych podróży z dzieckiem. Fotelik Lionelo Hugo posiada głęboki, wzmocniony zagłówek i specjalne panele boczne, które zmniejszają siłę uderzeniową w czasie kolizji. Plastikowe prowadnice utrzymują pas samochodowy we właściwym miejscu. Fotelik jest zgodny z europejską normą ECE R44/04.

Fotelik samochodowy 15-36kg Lionelo Hugo Red Chili

Montaż na Isofix lub pasy samochodowe

Lionelo Hugo możesz zamontować na dwa sposoby – za pomocą systemu Isofix lub pasów samochodowych, co sprawia, że fotelik 15-36 kg pasuje do każdego pojazdu. Odpowiednie przeprowadzenie pasów wyznaczają czerwone prowadnice, z kolei poprawność wpięcia w złącza Isofix sygnalizują zielone wskaźniki na łącznikach, wykluczając ryzyko błędnej instalacji.

Fotelik samochodowy 15-36kg Lionelo Hugo Red Chili

Fotelik Lionelo Hugo — dopasowany do dziecka

Za pomocą 7-stopniowej regulacji zagłówka z łatwością ustawisz jego wysokość w taki sposób, aby głowa i górny odcinek kręgosłupa dziecka miały zapewnioną maksymalną ochronę. Co więcej, fotelik Lionelo Hugo posiada wygodne podłokietniki, które odciążają ręce, a szerokie i miękkie siedzisko dba o odpowiedni układ pleców.

Lionelo Hugo

Funkcjonalne dodatki

Wysokiej jakości tapicerka zapewnia prawidłową wentylację i jest łatwa w czyszczeniu. Ulubiony napój na wyciągnięcie ręki? To możliwe z dwoma wysuwanymi uchwytami na kubek. Ważnym dodatkiem do fotelika Lionelo Hugo jest karta dziecka, na której warto wypisać najważniejsze informacje, tj. grupa krwi, choroby przewlekłe czy alergie, które mogą okazać się niezbędne w sytuacji wypadku drogowego.

Lionelo Hugo

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Wymiary:

Fotelik Lionelo Hugo — dopasowany do dziecka

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Hugo
SKUALO-HUGO RED CHILI
Przedział wagowy15-36 kg
Przedział wiekowy3-12 lat
Sposób montażuPas samochodowy, Isofix + pas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem do kierunku jazdy
TestyTASS
Waga fotelika5,5 kg
FunkcjeRegulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Hugo Red Chili – fotelik samochodowy 15-36 kg
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki