Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Nowość

Lionelo Thermup 2.0 White - podgrzewacz do butelek 5w1

119,00 PLN

Podgrzewacz do butelek Lionelo Thermup 2.0 White

W życiu każdego rodzica nie brakuje rozmaitych obowiązków, dlatego w Lionelo wychodzimy Wam naprzeciw. Chcemy, aby codziennie czynności były nie tylko prostsze i przyjemniejsze, ale też zajmowały mniej czasu. Odkryjcie urządzenie 5w1 podgrzewacz do butelek Lionelo Thermup 2.0 White.

Lionelo Thermup  — podgrzewacz do butelek

Podgrzewacz 5w1

Urządzenie posiada aż 5 trybów pracy: podgrzewanie płynów, podgrzewanie pokarmów stałych, sterylizację, która eliminuje aż 99,9% bakterii, rozmrażanie i szybkie podgrzewanie. Ostatnie szczególnie sprawdza się podczas nocnych pobudek. Urządzenie ma duży otwór, dzięki któremu produkt jest uniwersalny i pomieści różne butelki.

Prosta obsługa

O trybie pracy urządzenia zdecydujesz z poziomu intuicyjnego, łatwego w obsłudze, dotykowego panelu. Wybrane ustawienia sprawdzisz na czytelnym i jasnym wyświetlaczu. W zestawie otrzymasz pojemnik do sterylizacji i koszyczek z uchwytem, który jest pomocny przy wyjmowaniu gorącego słoika lub butelki.

Niezbędne zabezpieczenia

Dzięki skutecznym zabezpieczeniom nie musisz martwić się ani o siebie, ani o malucha. Podgrzewacz do butelek Lionelo Thermup 2.0 White automatycznie wyłączy się, kiedy w zbiorniku zabraknie wody. Ma też wbudowany termostat i bezpiecznik zabezpieczający przed przegrzaniem. Wszystkie plastikowe elementy są wolne od BPA.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

 

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKULOC-THERMUP 2.0 WHITE
ModelThermup 2.0 White
BPA freeTak
Tryby pracy5 trybów pracy
Wymiary 12 x 13,5 x 26,5 cm
MateriałyTworzywo sztuczne PP oraz ABS
Czujnik temperaturyNie
Moc200 W
ZasilanieSieciowe
Waga produktu500g
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Lionelo Thermup 2.0 White - podgrzewacz do butelek 5w1
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki