Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Lionelo
Płać tak jak lubisz w Lionelo

Lionelo Tris Candy Rose/Grey — rowerek trójkołowy

469,99 PLN

Funkcjonalny rowerek trójkołowy Lionelo Tris Candy Rose/Grey

Wygodny zarówno dla rodzica, jak i dziecka — a to przecież najważniejsze! Rowerek trójkołowy Lionelo Tris towarzyszył Wam podczas spacerów przez długi czas – od 1,5 aż do osiągnięcia wagi 25 kg. Dwa sposoby prowadzenia — przez rodzica lub malucha, pozwalają naprzemiennie korzystać z praktycznych funkcji rowerka. Poznaj go jeszcze lepiej i podaruj dziecku zabawkę, która sprawdzi się przez długi czas!

Wysoki poziom bezpieczeństwa

3-punktowe pasy z osłonkami i ochronna barierka zabezpieczają pozycję małego odkrywcy. Antypoślizgowe uchwyty pomagają stabilnie sterować pojazdem. Odblaski na budce wzmacniają widoczność na drodze. Tylny hamulec sprawdza się w czasie postoju. Certyfikowane laboratorium Intertek potwierdziło wysoką jakość wykonania i zgodność z normą EN 71.

Rowerek trójkołowy Lionelo Tris Candy Rose

Solidna konstrukcja i niezawodne koła

Rowerka Lionelo Tris możecie używać aż do ok. 5. roku życia dziecka. To zasługa bezobsługowych kół z bieżnikiem, które doskonale radzą sobie na każdej, nawet nierównej nawierzchni. Praktyczna osłona przedniej felgi chroni pasażera przed błotem i kałużami. Dwa podnóżki pozwalają na wygodne ułożenie nóg.

Rowerek trójkołowy Lionelo Tris Candy Rose

Regulowany rowerek Lionelo Tris

Pojazd, dzięki zastosowaniu modułowej konstrukcji, rośnie wraz z dzieckiem. Rączkę do prowadzenia dostosujesz do swojego wzrostu w zakresie od 70 do 99 cm. Siedzisko 360° ustawisz przodem lub tyłem — tak, aby zawsze było Wam wygodnie. Regulowane oparcie pozwoli na komfortowe ułożenie pleców malucha na czas odpoczynku. Składana budka osłoni pasażera przed deszczem i nadmiernym słońcem.

Rowerek trójkołowy Lionelo Tris Candy Rose

Kompaktowe składanie i dodatki

Miękka tapicerka siedziska i oparcia w rowerku trójkołowym Lionelo Tris Candy Rose/Grey pozwala na komfortowe spacery. Pojazd możesz złożyć do kompaktowych rozmiarów, by go przechować lub przewieźć. Zwróć uwagę na funkcjonalne akcesoria, tj. dzwonek, uchwyt na kubek czy torba na kierownicy, dzięki którym każda przejażdżka będzie udana!

Rowerek trójkołowy Lionelo Tris Candy Rose

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance
   
       
           

Wymiary:

       
       
Rowerek trójkołowy Lionelo Tris- wymiary       
   
   

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Tris Candy Rose/Grey
SKULO-TRIS CANDY ROSE/GREY
CertyfikatyINTERTEK
Przedział wiekowy1,5-5 lat
Przedział wagowydo 25 kg
RegulacjaOparcia, Kierunku siedziska, Rączki
Rodzaj kółBezobsługowe PU
RączkiAntypoślizgowe
Blokada kierownicyTak
Hamulec Nożny, blokada tylnych kół
KonstrukcjaStalowa
MateriałyTapicerka: 100% poliester
Waga produktu11 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Tris Candy Rose/Grey — rowerek trójkołowy
Twoja ocena